Age Of Empires [ Tüm Versiyon Sorunları ]

Update kurmak

(tüm sürümler için geçerli)
*****'li korsan oyununuz var ise veya daha önceden bir update *****i yapmışsanız yeni Update'i kurabilmek için ilk olarak bu *****i geri almak gerekiyor... Bunun için oyunun 1.CD\'sinde Age Of Empires III klasöründeki age3.exe dosyasını, oyunun bilgisayarınızda kurulu olduğu Age Of Empires III klasörüne kopyalayacaksınız.Eğer CD elinizde yoksa alttaki linkden orjinal age3.exe dosyasını indirebilirsiniz.
age3.exe (Orjinal)
BURADAN İNDİR
Açılan sayfada en alttaki Free butonuna bastıkdan sonra asıl indirme linki açılacakdır

Bundan sonra *****den ebediyen kurtulmak için Daemon aracını kullanacağız, böylece her update sonrasında *****i geri alma durumunda kalmazsınız.Daemon aracını altaki linke tıklayarak indiriyoruz.

DAEMON Tools 4.00
BURADAN İNDİR

programı kurdukdan sonra oyunun cdsiz çalışması ve Daemon için gerekli olan mcz-aoe3mi.zip dosyasını indireceğiz, bunu alttaki adresten bulabilirsiniz...

mcz-aoe3mi.iso
BURADAN İNDİR
Açılan sayfada "Age of Empires 3 [ENGLISH] No-CD/Fixed Image" yazısına tıklayın, sonrasında yönlendirildiğiniz yerdeki "File Archive [681 KB]" yazısına tıklayın. açılan popup penceresinden uygun bir indirme linkine tıklayıp download edin. sonuçta "mcz-aoe3mi.zip" dosyasını indirmeniz gerekiyor.

indirdikten sonra bu dosyayı herhangi bir klasöre açın...sonrasında görev çubuğunun sağ tarafındaki Daemon\'nun simgesine sağ tıklıyoruz, Virtual CD/DVD-ROM ya gelip boş bir device seçiyoruz ve Mount image'e tıklıyoruz...

açılan gözat penceresinden indirip açtığımız klasördeki mcz-aoe3mi.iso dosyasını seçiyor ve tamam diyoruz. Şimdi *****siz ve cd istemeyen bir Age Of Empires 3'e sahipsiniz.Artık sorunsuzca update kurabilirsiniz.

Update kurulumu

Oyun ana menüsünden Help and Tools butonuna tıklayın ordan Update Game'e tıklayın... yeni update net üzerinden bilgisayarınıza inmeye başlayacaktır.

Update indirmesi bittikden sonra bir uyarı gelecek (oyunun kapanıp updatenin kurulmasıyla ilgili) buna OK diyin,böylece oyun kapanacak ve update kurulum ekranı gelecek, update kendiliğinden kurulacaktır.

update tamam.

Şimdi internet üzerinden oynamamızı sağlayacak Hamachi programını kurup sunuculara girin...