Assassin's Creed III 30 Ekim 2012'de çıkması planlanan ve geliştirilmekte olan video oyunu. Çıktığında Assassin's Creed serisinin beşinci büyük oyunu olacak olan oyun Amerikan Devrimi'ni konu alacak. Oyunun ana karakteri Connor, Altaïr ibn La-Ahad veya Ezio Auditore da Firenze'den farklı yeni bir kişi olacak. Ayrıca Ubisoft yeni oyunun konsollarda önceki oyunlara göre daha fazla içeriğe sahip olacağını duyurdu.Ezio'nun aksine Connor kişisel bir intikam uğruna değil, adalet uğruna savaşan bir özgürlük savaşçısı olacak.Özet

Colonial Amerika'da Set, Assassin-Templar savaş Amerikan Devrimi yer haline gelmiştir. Seri 'kahramanı Desmond Miles olarak, oyuncu evinde sömürgeciler tarafından saldırıya zulme karşı mücadele içine çekilir Connor Kenway adında genç bir yarı-İngiliz, yarı-Mohawk adam, kontrol eder.Oyun boyunca, Kenway ,George Washington ,Benjamin Franklin,Thomas Jefferson,Charles Lee ,İsrail Putnam, Paul Revere, Marquis de Lafayette ,John Pitcairn ,William Prescott,III. George, Samuel Adams ve Friedrich Wilhelm von Steuben olmak üzere tarihsel figürlerin karşılaşacak. Hikaye 1753 den 1783, Connor hayatının 30 yıl yayılacaktır. Boston, New York ve Philadelphia siz de Frontier, orman dolu açık bir dünya alanı, uçurumlar, nehirler, Connor'ın Mohawk köy ve Lexington ve Concord yerleşimler olarak, yeni görevler ve oyun ile keşfedebilirsiniz şehirler olacak.tüm doğu kıyılarının da Connor bir gemi kaptanı ile explorable olacak.

Geliştirme

Assassin Creed III Çalışma Ubisoft geliştiriciler üst düzey bir ekip tarafından Assassin Creed II (2009) yayımlanmasından hemen sonra başladı. Ubisoft ilk Assassin Creed ortaya zaman: yeni ayrıntılar ortaya çıktı 2010 yılında Kardeşler, bu Assassin Creed II olacağını olarak oyun topluluğu içinde bazı karışıklıklar vardı.Geliştiriciler göre, Kardeşlik Assassin Creed II değildi ve üçüncü taksit bir yıldız değil "önceden var olan bir karakter." Ubisoft Montreal geliştiricileri Assassin Creed II sonunda çıkacak yaptıkları röportajlarda belirtti.
Jean-François Boivin Ubisoft zamanda dizide her numaralı başlık yeni bir kurşun karakter ve yeni bir ayar tanıtmak olduğunu belirtti. Patrice Désilets, eski dizi 'yaratıcı yönetmen, serisi her zaman bir üçleme olarak planlandığını söyledi. O da "önce gelip-geçenlerin" tarafından inşa Eden tapınak ve Elmalar bulmak için zamana karşı 2012 yılında dünyanın sonunu engellemek için Assassins 'arayışı ve ırk üzerinde durulacak söyleyerek, Assassin Creed III hikayesi yorumladı . Desmond onun diğer atalarından biri (veya daha fazla) anılarını keşfederek, bu tapınak yerleri için ipuçları arıyor olacaktır.
Ekim 2011'de Alexandre Amacio, Assassin Creed yaratıcı yönetmeni: Revelations, serisinin sonraki taksit Aralık 2012 öncesinde Ancak, Amacio kendisi oyunu yönlendiren olmaz çıkacak olduğunu açıkladı. Bu Desmond Miles, serinin modern kahramanı, Aralık 2012 itibariyle hikayesini bitirmek için olduğu fikri geliyor. Amacio oyuncular ayarlamak olduğu süre sonra fütüristik bir oyunu oynamak zorunda gerektiğini söyledi.Ön duyuru

Ubisoft CEO'su Yves Guillemot bir kazanç, yeni bir "büyük" Assassin Creed oyun 2012 yılında çıkacak, 8 Kasım 2011 tarihinde arama sırasında doğruladı. Guillemot onun onayı dışında başlığına başka ayrıntıya inmek reddetti. MCV konuşan Guillemot yıllık Assassin Creed taksitler onlar "talebi karşılamak" için gerekli olduğunu belirten yerine, marka sulandırma olduğu görüşünü reddetti. Guillemot bu yılki Assassin Creed güncel dizisi "büyük olacağı, aynı röportajda iddia
Şubat 2012 yılında resmen Ubisoft Assassin Creed III varlığını doğruladı, ve 30 Ekim 2012 Kuzey Amerika çıkış tarihi. Guillemot Assassin Creed marka ve eğlence / genel anlatım etkileşimli hem de gerçek yeni nesil "olarak Assassin Creed III nitelendirdi. Bu takım üç yıldır üzerinde çalıştığı bir harika ürün var çünkü başlık bir sürü itecektir. Ne gördük sadece müthiş bir şeydir. "Guillemot yayıncı serisinin başka bir başlık daha oyun daha büyük yatırım söylüyorlar devam etti.

İç sızıntıları

Assassin Creed III Amerikan Devrimi sırasında yer alacağını raporu Ocak 2012 yılında böyle bir iddiada Ubisoft, bir sözde "iç kaynak" ardından su yüzüne çıktı. 29 Şubat 2012 günü, oyunun gelecek bir tanıtım görüntü tam bir serimlemektedir yakın olduğunu satıcıdan alınan bilgilerle birlikte, bir Best Buy çalışanı tarafından Kotaku gönderildi.Sızdırılmış tanıtım görüntü oyunu Amerikan Devrimi sırasında Kuzey Amerika'da ayarlayın ve en azından bir kısmı, karlı bir ortamda olduğu genel bir görüş birliği sağladı.Aynı zamanlarda, Ubisoft "Assassin Creed gelen büyük bir duyuru" serisi 'resmi Facebook aracılığıyla "tek gün uzakta" olduğunu belirtti.Sayfanın kapak fotoğrafı da karlı ve kasvetli ayarı tasvir. Ayrıca, GameInformer kendi sitesinde yayınlanan bir reklam afişi ile taze detayları onaylamak için hazır görünüyorlardı. Görüntüler Amerikalı devrimci lider George Washington yanında duran yeni suikastçı göstermektedir.
Raporların ardından, Ubisoft oyunun Amerikan Devrimi ayarı onaylar 1 Mart 2012, tarihinde Assassin Creed III resmi kutu sanat yayınladı.Şirket, 5 Mart tarihinde 17:00 "bütün detaylar" ilan edeceğini söyledi. Ayrıca, Game Informer oyunun yeni ana karakteri daha fazla sanat içeren en son kapak özelliğini ortaya çıkardı. 2 Mart tarihinde, birkaç ekran Ubisoft'un resmi serimlemektedir öncesinde sızdırıldı ve ilk oynanış detayları Game Informer ile ortaya çıktı.