İngiltere FA Cup maçında Birmingham, sahasında konuk ettiği Wolverhampton ile golsüz berabere kaldı. Bu sonucun ardından turu geçecek takım, Wolverhampton'ın sahasında oynanacak ikinci maçın ardından belli olacak.İngiltere FA Cup maçında Birmingham, sahasında konuk ettiği Wolverhampton ile golsüz berabere kaldı. Bu sonucun ardından turu geçecek takım, Wolverhampton'ın sahasında oynanacak ikinci maçın ardından belli olacak.
NTV Spor ekranlarından canlı olarak yayınlanan mücadele, oldukça temposuz başladı. Championship temsilcisi Birmingham City, ilk yarıda Wolverhampton karşısında daha istekli gözükse de, skoru değiştirecek pozisyonları bir türlü bulamadı.
İkinci yarıda ise konuk takım Wolverhampton daha üstündü. Özellikle Ebanks-Blake ile net pozisyonlar da bulan Wolves, skoru değiştirecek kadar şanslı değildi.
Özellikle maçın son dakikasında yaşanan pozisyon, ev sahibi takım taraftarlarının yüreğini ağzına getirdi. Oyuna sonradan giren Matthew Jarvis'in vuruşu direkten döndü, dönen topu tamamlamak isteyen Fletcher'ın hamlesi ise kalecide kaldı.
Konuk ekip Wolverhampton, bu pozisyondan da gol çıkaramadı ve mücadele başladığı gibi golsüz sona erdi. FA Cup statüsü gereği, bir sonraki maç Wolverhampton'ın sahasında oynanacak ve turu geçen takım orada belli olacak.