Premier lig kulüplerinden Liverpool'un sahiplerine ait internet sitesi büyük bir gaf yaptı. Sitede, Liverpool'un, Fulhamlı Clint Dempsey'i transfer ettiği bilgisi yer aldı. Ancak Fulham, oyuncunun transferi konusunda Liverpool ile herhangi bir görüşme yapılmadığını açıkladı.Premier lig kulüplerinden Liverpool'un sahiplerine ait internet sitesi büyük bir gaf yaptı. Sitede, Liverpool'un, Fulhamlı Clint Dempsey'i transfer ettiği bilgisi yer aldı. Ancak Fulham, oyuncunun transferi konusunda Liverpool ile herhangi bir görüşme yapılmadığını açıkladı.
Liverpool'un, Amerikalı sahiplerine ait internet sitesinde, Fulham'dan Clint Dempsey'in transfer edildiği yolundaki haber, taraftarda kısa süreli heyecan yarattı. Habere bakılacak olursa, Amerikalı forvet, Liverpool ile resmi sözleşme imzalamış ve Fabio Borini'yle birlikte, takım kampına katılmak için yola çıkmıştı. Hatta sitede, Dempsey'nin arşiv görüntülerinden oluşan bir de videoya yer verilmişti.
Ancak haberin doğru olmadığı çok geç olmadan anlaşıldı. Fulham sözcüsü, Dempsey için Liverpool'dan herhangi bir teklif almadıklarını vurguladı. Liverpool yönetimi de, Dempsey'in yeni menajer Brendan Rodgers'ın planları arasında olmadığını duyurdu. Bu açıklamalar üzerine sitedeki haber sessiz sedasız kaldırıldı. Dempsey ile ilgili geçmişte yayımlanan tüm haberler de silindi.

Ancak Liverpool'un rakipleri, twitter aracılığıyla kırmızıları ti'ye almayı ihmal etmedi. Sosyal medyada gün boyunca, Liverpool'un sahiplerine ait internet sitesindeki gaf konuşuldu.