Tottenham'ın Portekizli çalıştırıcısı, Leandro Damiao ve Willian'ı transfer etmek gibi bir düşünceleri olmadığını açıkladı.Tottenham Menajeri Andre Villas-Boas, başka forvet oyuncusu transfer etmeyeceklerini ve Jermain Defoe'nin de büyük ihtimalle takımda kalacağını söyledi.

Son dönemlerde sıkça Villas-Boas'ın transfer listesinde Leandro Damiao ve Willian gibi isimlerin aralarında bulunduğu birçok hücum oyuncusu olduğu konuşuluyordu.

Basın mensuplarının sorularını yanıtlayan Villas-Boas, "Leandro Damiao harika bir oyuncu bunu biliyorum. Boştayken onu Brezilya'da canlı olarak fırsatı bulumuştum. Dediğim gibi iyi bir oyuncu ancak şu anda onu transfer etmek gibi bir düşüncemiz yok. Çünkü elimizdeki forvet oyuncularını yeterli buluyorum." ifadelerini kullandı.

Willian iddialarını da yanıtlayan başarılı teknik adam, "Willian geçen sene ilgilendiğim bir isimdi. Çok derine inmek istemiyorum ama onunla ilgili de bir girişimimiz bulunmuyor. Onu Chelsea'deyken istemiştim." diye konuştu.

Villas-Boas ayrıca Jermain Defoe'nin menajeriyle de bir görüşme yaptığını ve golcü oyuncunun takımda kalmak istediğini sözlerine ekledi.

Modric konusu

Villas-Boas, Real Madrid'e transferi gündemde olan Luka Modric ile ilgili olarak ise, "Şu anda bunun kararını başkanımız verecek. Bana görüşmelerin sürdüğünü ve bazı aşamalar kaydedildiğini söyledi. Sanırım birkaç gün içinde olumlu veya olumsuz bir haber gelir. Modric şu anda ayrı olarak antrenmanlara devam ediyor ve bu durum transfer sezonunun son gününe kadar böyle kalacağa benziyor." şeklinde konuştu.