Fiorentina'nın ortak sahiplerinden Della Valle, adı Manchester City ve Juventus'la anılmış olan Karadağlı yıldızları Jovetic'in takımda kalacağını söyledi.Fiorentina'nın ortaklarından Andrea Della Valle, yıldız futbolcuları Stevan Jovetic'in bu yaz kesinlikle takımda kalacağını açıkladı.

Juventus tarafından da istendiği iddia edilen Karadağlı futbolcu için Manchester City'nin 30 milyon avro ödemeye hazır olduğunu ortaya çıkarmıştı.

Fakat Della Valle, Jovetic'i takımda tutma yönündeki isteklerini, La Gazzetta dello Sport'a yaptığı açıklamada kullandığı "Jovetic kesinlikle burada kalacak. Ona dokuz ay içinde geleceğiyle alakalı bir görüşme yapacağımızı söyledim. Anladığım kadarıyla şehre alışması kalmasında büyük rol oynadı." ifadeleriyle dile getirdi.

Öte yandan Della Valle'nin kulübe transfer edecekleri söylenen forvet oyuncusunun isminin B harfi ile başladığını söylemesi de Dimitar Berbatov, Nicklas Bendtner ve Marco Borriello üçlüsünden birisinin kadroya katılacağı yönündeki şüpheleri güçlendirdi.