Swansea Menajeri Laudrup, genç yetenekleri Sinclair'in takımdan ayrılmak istediğini ve sözleşme imzalamaya yanaşmadığını söyledi.Swansea City Menajeri Michael Laudrup, takımın genç yeteneği Scott Sinclair ile yolların ayrılabileceğini ve kanat oyuncusunun sözleşme yenilemeye sıcak bakmadığını belirtti.

Basın mensuplarına yaptığı açıklamada pek çok kulübün Sinclair ile ilgilendiğini ifade eden Laudrup, "Sinclair birkaç gün sonra hala bizimle birlikte olabilecek mi bilmiyorum fakat her şey mümkün. Kulüpten ayrılabilir. Geçen hafta oynanan maçın ardından bundan sonra oyuncunun kadroda yer almasının sorun olmayacağını söylemiştim. Yedekten girip harika bir oyun çıkarmıştı. Eğer bizimle kalırsa kadroda yer almaya devam edecek." şeklinde konuştu.

West Ham United maçının ardından üst üste galibiyetlerin almanın harika bir duyduğu olduğunu BBC Sport'a açıklayan Danimarkalı, "İki galibiyetle başlamak mükemmel oldu. Her zaman böyle gitmeyeceğini biliyorum. Kazandığımız zaman taraftar her zaman mutlu olacaktır. Şu anda olduğu gibi galibiyetlerle devam etmek istiyoruz." ifadelerini kullandı.

Swansea City ile sözleşmesinin son yılına giren Sinclair için Manchester City, 6 milyon poundu gözden çıkarmış gibi gözüküyor.