Son olarak Tottenham menajerliğini yapan Redknapp, İngiliz futbolundan kopmanın zor olduğunu ve ülkesinde görev almak istediğini söyledi.İngiliz Menajer Harry Redknapp, ülkesinden ayrılması için çok özel bir teklif alması gerektiğini aksi halde ülkesinden ayrılmayacağını açıkladı.

BBC Radio Five Live's Sportsweek için verdiği demeçte İngiliz futbolundan kopmanın çok zor olacağını ifade eden Redknapp, "İngiltere benim evim. Her şeyim burada. Yurt dışından çok özel bir teklif gelmediği sürece burada kalacağım. Burada çalışmak istiyorum. İngiltere futboluna, Premier Lig'e aşığım. Neler olacağını hep beraber göreceğiz." şeklinde konuştu.

Üst düzey oyuncularla çalışmanın ardından yeteneksiz oyuncularla çalışmanın zor olduğunu dile getiren Redknapp, "Tottenham, Portsmouth ve West Ham gibi takımlarda çalıştım. Burada çok kaliteli isimlerle birlikte görev aldım. Dürüst olmak gerekirse kaliteli oyuncularla çalışmak güzel bir olay. Yeteneksiz oyuncular ile çalışmak ise bir hayli zor." ifadelerini kullandı.

Redknapp, 2009-2010 yılında Yılın En İyi Menajeri ödülünü almıştı.