West Ham Menajeri Allardyce, bu yaz harcama limitlerini zorladıklarını belirterek, kulübün yeni transfer yapmasını beklemediğini kaydetti.West Ham Menajeri Sam Allardyce, bu yaz transfer limitlerini aştıklarını belirterek başka transfer yapmayacaklarını söyledi. Tecrübeli teknik adam Liverpool'dan transfer edecekleri söylenen Andy Carroll defterinin de kendileri için kapandığını ifade etti.

Londra ekibi, bu sezon Premier Lig'de mücadele etmek için kadroya dokuz yeni isim kattı. Buna rağmen kulübün adı uzun süre Liverpool'un kadrosunda düşünmediği Carroll ve Joe Cole ile birlikte anıldı.

Sky Sports'a transfer hakkında açıklamalar yapan Allardyce, "Dürüst olmak gerekirse takıma yeni oyuncu katmayı düşünmüyoruz. Harcamalarımız şu anda limitte. Sanrıım elimizdeki oyuncularla yola devam edeceğiz." dedi.

Transfer döneminin sonunda yapılması muhtemel bir transfer için açık kapı bırakan tecrübeli çalıştırıcı, bu transferin kiralık olabileceğini belirtti. Allardyce, "Asla asla demeyiz ve nelerin olacağını asla bilemezsiniz. Fakat bir transfer yapacak olursak, bu kiralık olarak anlaşmaktan öteye gidemez." ifadelerini kullandı.

West Ham United, bu sezon yeniden yükseldiği Premier Lig'de iki maç sonunda bir galibiyet ve bir mağlubiyet elde etti.