Transferi bir hayli zaman alan Real Madrid'in yeni yıldızı Modric, eski kulübü Tottenham ile arasında bir sıkıntı olmadığını dile getirdi.Real Madrid ile uzun sürenin ardından sözleşme imzalayan Luka Modric, eski kulübü Tottenham ile arasında bir sorunu veya siniri olmadığını belirtti.

Santiago Bernabeu çimlerinde düzenlenen basın toplantısında eski kulübüyle sıkıntısı olmadığını söyleyen Modric, "Orada çok güzel yıllarım ve anılarım oldu. Herkese teşekkür ederim. Bazı insanlar Tottenham ile aramda bir sorun olduğuna inanıyor fakat öyle bir durum yok. Transfer olmak oldukça normal. Real Madrid ile transfer görüşmeleri bittiği için ve artık bu takımda oynayacağım için mutluyum." şeklinde konuştu.

İspanya Ligi'ne gelerek hayallerinden birini gerçekleştirdiğini belirten orta saha oyuncusu, "İspanya Ligi dünyanın en iyi liglerinden biri, bu yüzden dolayı buraya geldim. Hırvatistan'da olduğum zaman birgün İspanya'da forma giymeyi hayal ederdim. Madrid dünyanın en iyi takımı. Oldukça fazla başarı sağlamış ve kupa kazanmış bir kulüp." ifadelerini kullandı.

Real Madrid, Hırvat oyuncu için Tottenham'a 42 milyon avro ödedi.