John Aldridge, Raheem Sterling'in Liverpool formasıyla çok iyi noktalara ulaşabileceğini düşünüyor.Liverpool efsanelerinden John Aldridge, Brendan Rodgers'ın Raheem Sterling'e daha fazla şans vermesi gerektiğini söylerken, genç oyuncuyu John Barnes ile karşılaştırdı.

Gençlere önem veren felsefesiyle dikkatleri çeken Rodgers, sezon öncesi kampında da sık sık kullandığı Sterling'i Manchester City karşısında ilk 11'de sahaya sürerken, genç oyuncu gösterdiği performansla dikkatleri üzerine çekmeyi başardı.


Liverpool Echo'ya konuşan Aldridge, genç yıldıza övgüler yağdırırken "Billy Liddell'den Peter Thompson'a, Steve Heighway'den Ian Callaghan, John Barnes ve Steve McManaman'a kadar bu kulüpte çok iyi kanat oyuncuları yer aldılar. Onlardan bu yana böylesine etkili birini izlemeyeli çok olmuştu. Harika bir potansiyeli var ve onu her hafta sahada görmek istiyorum. Liverpool'un yeni John Barnes'ı olabilir." şeklinde konuştu.

John Aldridge, Manchester City maçında çok iyi futbol oynadıklarını ve sezonun geri kalanında iyi işler çıkartacaklarına inandığını da belirtti.