Everton'ın yeni forveti, siftah yaptığı Aston Villa maçı hakkında konuştu ve Kuzey Londra'ya gitmeme kararında haklı çıktığını söyledi.Everton'ın yeni forveti Kevin Mirallas, takımının sezonun ilk iki maçında gösterdiği performansın, Arsenal'in teklifini geri çevirmekte ne kadar haklı olduğunu kanıtladığını dile getirdi.

Premier Lig'deki ilk maçına Aston Villa karşısında çıkan Mirallas, oynamaktan çok memnun olduğunu ve arkadaşlarının kendisine sahada çok yardımcı olduklarını ifade etti.

Liverpool Echo'ya konuşan genç golcü, "Yeni kulübümle sezona böyle iyi başlamak harika. Şuan gerçekten çok güzel oynuyoruz ve bu, Everton'ı tercih etmekte ne kadar haklı olduğumu kanıtlıyor. Büyük bir kulübe geldiğimin farkındayım. Bu şekilde başlamak benim için gerçekten harika oldu. Böyle devam edebileceğimizi gösterdi. Tamamen değil, ancak biraz rahatladım, baskıyı attım." şeklinde konuştu.

Arkadaşlarının yardımlarını da es geçmeyen Mirallas, "Benimle sahada sürekli konuşuyorlar ve bana yardımcı oluyorlar." diye eklemeyi de ihmal etmedi.

Belçikalı milli golcü, Aston Villa karşısında attığı ve ofsayt gerekçesiyle sayılmayan golü hakkında da konuştu. Ofsayt olup olmadığından emin olmadığını ifade eden Mirallas, "Kuşkusuz, gol geçerli olsaydı benim için müthiş bir başlangıç olacaktı. Ne var ki şimdi böyle devam etmeli ve önümüzdeki maç gol atmalıyım." dedi.