Lyon, Tottenham'ın başarılı file bekçisi Hugo Lloris için yaptığı 15 milyon avroluk teklifi kabul etti.Lyon'a Hugo Lloris için yaptığı 15 milyon avroluk teklifin kabul edilmesinin ardından Tottenham'ın Fransız file bekçisiyle de anlaşmasına kesin gözüyle bakılıyor.

Henüz teklifin kabul edildiğine dair resmi bir açıklama gelmese de başarılı file bekçisinin Tottenham ile görüşmelere başlaması için Fransız kulübünden onay çıktı.

Tottenham yaz başında da Lloris için Lyon'un kapısını çalarak 15 milyon avroluk teklif sunmuş fakat Fransız kulübünün 17 milyon avroda diretmesi üzerine pazarlıklar durma aşamasına gelmişti. Ancak Lyon yönetimi, kulübün içinde bulunduğu mali durumu da göz önüne alarak bu teklifi kabul etmeye karar verdi.

Dembele ve Willian da yolda

Luka Modric'i 42 milyon avro karşılığında Real Madrid'e satarak mali açıdan rahatlayan Tottenham'ın gündeminde bulunan bir diğer isim olan Fulhamlı Moussa Dembele'nin transferinin bitmesi de an meselesi.

Ayrıca Shakhtar Donetsk'in başarılı orta saha oyuncusu Willian'ın da 19 milyon avro karşılığında İngiliz ekibine transfer olması bekleniyor.