Queens Park Rangers'ın yeni transferi Julio Cesar, transferi ve hedefleri hakkında değerlendirmede bulundu.



Queens Park Rangers'in Inter'den transfer ettiği Brezilyalı kaleci Julio Cesar, yeni takımıyla Premier Lig'de şamapiyonluk yaşamayı hayal ettiğini söyledi.

QPR ile dört yıllık sözleşme imzalayan Julio Cesar, yeni takımında eski kulübünde yakaladığı başarıları yakalamak istiyor. Daily Mail'e açıklamalarda bulunan Cesar, "Başkanımız, taraftarımız ve takım arkadaşlarım için elimden gelenei yapacağım. Hedefimiz sezonu ilk dörtte tamamlayarak Şampiyonlar Ligi'ne gitmek. Daha sonraysa lig şampiyonluğu yaşamak. Manchester City bir kaç sezon önce şampiyon olur diyemezdik. O yüzden hayal kurmak zorundasınız." dedi.

Yetenekli bir kaleci olmasına rağmen işinin kolay olmadığını belirten Brezilyalı eldiven, "Premier Lig çok zor. Ben de takımın bir numarası olmak istiyorum. Londra çok güzel bir şehir. Bana New York'u anımsattı. Dünyada, yaşamak ideal bir kaç şehirden birisi bura." ifadelerini kullandı.

Manchester City maçına da değinen tecrübeli kaleci, "Roberto Mancini beni Inter'e transfer eden menajerdir. Benim için özel bir maç olacak. İnanırsak, yenebiliriz." şeklinde konuştu.