Kaka, Real Madrid'de mutsuz olduğunu açıklayan Cristiano Ronaldo'nun sonuna kadar arkasında olduklarını söyledi.Real Madrid'in Brezilyalı yıldızı Kaka, Granada karşısında attığı gollere sevinmeyen ve maçtan sonra da mutsuz olduğunu ifade eden Cristiano Ronaldo'ya destek çıktı.

Portekizli yıldız, takımının La Liga'daki ilk galibiyetini almasında attığı iki golle büyük pay sahibi olurken, gollere sevinmemesinin yanı sıra maçtan sonra yaptığı açıklamada bazı 'profesyonel' nedenlerden ötürü mutsuz olduğunu ve kulüpteki yetkililerin bunu bildiğini açıklamıştı.

Basın mensuplarına konuyla ilgili açıklamalarda bulunan Kaka, takım arkadaşına destek verirken "Cristiano Real Madrid için son derece kilit bir oyuncu. Onun mutlu olması çok önemli. Bu nedenle onu destekleyeceğiz. Tüm takım olarak arkasındayız." şeklinde konuştu.

Takımda ikinci plana atılmış olmasına da değinen 30 yaşındaki oyuncu, "İnsanlar sokakta bana rastladıklarında oynamam gerektiğini ve bana güvendiklerini söylüyorlar. Bu kitlenin desteğini almak benim için çok önemli. Zamanı geldiğinde hazır olacağım. Savaşmaya hazırım." dedi.

Kaka, Real Madrid'in İspanya Süper Kupası'nı kazanarak bu sezon tüm kupalara aday olduğunu gösterdiğini de sözlerine ekledi.