Chelsea'nin unutulmaz futbolcularından Gianfranco Zola, Eden Hazard'ın da kulüp efsaneleri arasına girebileceğini düşünüyor.Chelsea efsanelerinden Gianfranco Zola, Eden Hazard'ın takımın en iyi oyuncularından birisi olmak için gereken her şeye sahip olduğunu söyledi.

Belçikalı yıldız, Lille'den transfer olduğundan bu yana üç lig maçında altı asist yapıp bir de gol atmıştı. Zola, Hazard'ın takımdaki rolü hakkında, La Gazzetta dello Sport'a yaptığı açıklamalarda "Hazard takıma iyi uyum sağladı, insanlar şimdiden onu benimle kıyaslıyorlar. O gereken her şeye sahip: tekniğe, şahsiyete, gol atma sezilerine ve hayal gücüne." ifadelerini kullandı.

Premier Lig'de Chelsea ve iki Manchester ekibinin şampiyonluğun en büyük adayları olacağını söyleyen Watford Menajeri Zola, Pozzo ailesinin sahibi olduğu takımdaki hedeflerini de "Buraya gelmemin iki sebebi var: İngiltere'de yaşamak ve kulübün projesi. Pozzo ailesi burada yeni bir Udinese yaratmaya çalışacak. Benden bir sezonluk ayarlama süresi istediler. Gelecek sezon Premier Lig'e çıkmaya çalışacağız." ifadeleriyle dile getirdi.