Andres Iniesta'ya göre, mutsuzluğunu kameralar önünde ifşa eden Cristiano Ronaldo çok doğru bir hareket yapmamış...Barcelona'nın yetenekli orta saha oyuncusu Andres Iniesta, Real Madrid'li Cristiano Ronaldo'nun mutsuzluğunu açıkça ifade etmesinin doğru bir hareket olmadığını söyledi.

28 yaşındaki futbolcu, El Larguero isimli futbol programda konuyla alakalı olarak "Bazen bana haksızlık yapıldığını hissettim ama şahsiyetim, takım arkadaşlarım ve hocalarım için saygım, ya da eğitimim bana her zaman gelecekte işlerin daha iyi olacağını düşünmeyi ve şansımı beklemeyi öğretti. Hiçbir zaman medyaya bunları aksettirmeyi ve gidişatı bu şekilde tersine çevirmeyi düşünmedim. Eğer iyi çalışırsanız, her şey düzelir. Her zaman olayları genel olarak ele almalısınız." şeklinde konuştu.

İddialara göre Ronaldo'nun takım arkadaşlarıyla birtakım sorunları vardı ve mutsuzluğunda bu da büyük bir sebepti. Iniesta bu söylentiler hakkında da "Takım arkadaşınızdan daha iyi olmalısınız ama sınırları aşmamalısınız. Rekabet takımınız için sağlıklıdır. Haksız olduğunuz ama görevinizi daha iyi yapmanız zamanlar vardır. Sakin olarak takımı ve daha iyi şeyler olacağını düşünmelisiniz. Hepimiz böyle zamanlardan geçtik." dedi.

Barcelona, 15 Eylül'de Getafe deplasmanına konuk oluyor.