Portekizli oyuncu kulübü Real Madrid'e duyduğu bağlılığı dile getirerek başarıya ulaşmak için elinden geleni yapacağını belirtti.Cristiano Ronaldo, Real Madrid'den ayrılmasının söz konusu olmadığını belirterek kulübüne duyduğu bağlılığı dile getirdi ve taraftarların yüreğine su serpti.

Portekizli oyuncu 2 Eylül'de Granada ile oynanan maçta attığı iki golden sonra sevinmemiş ve maçtan sonra yaptığı açıklamada profesyonel bir sebepten dolayı mutsuz olduğunu dile getirmişti.

Daha sonra milli takım için Madrid'den ayrılan oyuncu takımıyla oynadığı iki maçı da kazandı ve kulübe döndükten sonra bir açıklama yaparak mutsuzluğuyla ilgili spekülasyonlara bir son verdi.

Yıldız oyuncu kendi Facebook sayfası üzerinden yaptığı açıklamada, "İki maç, altı puan. Görev tamamlandı. Daha fazla gol atabilirdik ancak Azerbaycan'ın işimizi zorlaştırdıği bir gerçek. Sonuç olarak her iki maçtan da elde ettiğimiz sonuçlar çok olumlu ve artık kulübüme dönüp sadece kulübümü düşünme zamanı. Yeniden doğrulamak istiyorum ki, kontratımla ilgili endişelerim söz konusu değil. Şu anda sadece diğer her Madridli gibi her maçı kazanıp, kazanılabilecek her kupayı kazanmaya odaklandım." ifadelerini kullandı.