Sergio Ramos, Jose Mourinho ile arasında var olduğu iddia edilen kriz hakkında ilginç açıklamalarda bulundu. Tecrübeli savunmacı, Manchester City maçında yedek kalması hakkında, "Bu bir ceza mıydı bilmiyorum ama bir sorununuz varsa bunu aile içinde çözmek en iyisi" diye konuştu.Sergio Ramos, Jose Mourinho ile arasında var olduğu iddia edilen kriz hakkında ilginç açıklamalarda bulundu. Tecrübeli savunmacı, Manchester City maçında yedek kalması hakkında, "Bu bir ceza mıydı bilmiyorum ama bir sorununuz varsa bunu aile içinde çözmek en iyisi" diye konuştu.
Real Madrid geçtiğimiz hafta Şampiyonlar Ligi'ndeki ilk maçına Manchester City karşısında çıkarken, kadrodaki en büyük sürpriz Sergio Ramos'un karşılaşmaya yedek kulübesinde başlamasıydı. Ligde arzulanan sonuçların alınamaması üzerine, teknik direktör Jose Mourinho savunmada genç Varane'ye görev verirken Ramos'u yedeğe çekmiş ve bu olay İspanyol basınında ikili arasında bir kriz olduğu şeklinde yorumlanmıştı. Ancak Ramos'un Rayo Vallecano ile oynanan lig maçında tekrar formasına kavuşması dedidokulara da bir anlamda son verdi.
Vallecano maçının ardından açıklamalarda bulunan Ramos, teknik direktörü ile arasında hiçbir sorunun bulunmadığını dile getirdi. 26 yaşındaki savunma oyuncusu, "Manchester City maçında kenarda oturmam bir ceza mıydı? Bunu bilmiyorum. Bununla birlikte aile içinde sorunlarınız varsa bunu kapalı kapılar ardında çözmelisiniz. Futbolcular her maç oynamak ister. Ben de 11'e dönmekten ötürü son derece mutluyum ve takımıma faydalı olmak istiyorum" diye konuştu.