Real Madrid'in Ganalı oyuncusu Michael Essien, takımının Rayo Vallecano ile yaptığı maç ertelenince, düğün planlarını değiştirmek zorunda kaldı. Essien, düğün günü maça çıkmak zorunda kalınca, özel davete katılacak pek çok ünlü de planlarını ertelemek zorunda kaldı.
Real Madrid'in Ganalı orta saha oyuncusu Michael Essien, takımının Rayo Vallecano ile yaptığı maç ertelenince, düğün planlarını değiştirmek zorunda kaldı. Essien, düğün günü maça çıkmak zorunda kalınca, özel davete katılacak pek çok ünlü de planlarını ertelemek zorunda kaldı.

Rayo Vallecano ve Real Madrid arasındaki maçın, stadın elektrik kablolarının kesilmesi nedeniyle 1 gün ertelenmesi, Madrid ekibinin Ganalı yıldızı Michael Essien'in evlilik planlarına da darbe vurdu.
Chelsea'den 1 yıllığına kiralanan yıldız oyuncu, pazartesi günü İngiltere'de düzenleyeceği düğün ile dünya evine girecekti. Ancak Rayo Vallecano maçı 1 gün ertelenince, Essien'in pek çok ünlünün katılacağı düğünü de iptal oldu.
Çift, İngiltere'den, Çin'den, İtalya'dan, Fransa'dan, İspanya'dan ve Gana'dan düğüne gelecek davetlilere yeni bir tarih vermek zorunda kaldı. Düğüne Jose Mourinho ile birçok Real Madridli futbolcunun yanı sıra, Chelsea'nin yıldızları Ashley Cole, Frank Lampard ve Obi Mikel de katılacaktı. Düğünün ertelenmesi, Essien'in sır gibi sakladığı hayat arkadaşının kim olduğu sorusunun yanıtı da bir süre daha geciktirecek.