Real Madrid Teknik Direktörü Jose Mourinho, Santiago Bernabeu kupası maçında 3 gol atan Kaka'nın yeniden ilk 11'e dönebileceği mesajını verdi. İspanyol basını ise bu açıklamayı, 'Kaka'nın piyasa değerini yükseltme çabası" olarak nitelendirdi.Real Madrid Teknik Direktörü Jose Mourinho, Santiago Bernabeu kupası maçında 3 gol atan Kaka'nın yeniden ilk 11'e dönebileceği mesajını verdi. İspanyol basını ise bu açıklamayı, 'Kaka'nın piyasa değerini yükseltme çabası" olarak nitelendirdi.
Kaka, 2009 yılında Milan'dan Real Madrid'e 65 milyon euro karşılığında büyük beklentilerle transfer edilmişti. Ancak Brezilyalı oyuncu, gerek dizinden, gerekse kasığından geçirdiği üst üste sakatlıklar nedeniyle beklenen performansı sergileyemedi ve gözden düştü.
Bu sezon Real Madrid formasıyla resmi maçlarda hiç süre alamayan Kaka, Santiago Bernabeu kupasında oynanan Millionairos maçında kendini hatırlattı. Kaptanlık pazubandıyla sahaya çıkan Kaka, 3 gol atarken yaptığı 1 assistle de ilk 11 için savaşacağını gösterdi.
Real Madrid'in teknik direktörü Mourinho, Kaka'nın sergilediği performansla yeniden ilk 11'e dönme kapısının da aralandığını ifade etti. Portekizli çalıştırıcı, "Kaka da sonunda takıma ayak uydurmaya başlamış görünüyor" ifadesini kullandı.

Bununla birlikte 2010 yılından bu yana ilk kez Brezilya Milli Takımı'na davet edilen yıldız futbolcunun, ara transfer döneminde takımdan ayrılacağı yönündeki beklenti değişmiş değil. İspanyol basını, Mourinho'nun bu açıklamayla Kaka'nın piyasa değerini yükseltmeye çalıştığını yazıyor.