Eski Hollandalı futbolcu Patrick Kluivert, vatandaşı Wesley Sneijder'in Inter'den biran önce ayrılması gerektiğini söyledi. Kluivert, özel olarak görüştüğü Sneijder'in, İtalyan kulübünde mutsuz olduğunu ifade etti.Eski Hollandalı futbolcu Patrick Kluivert, vatandaşı Wesley Sneijder 'in Inter'den biran önce ayrılması gerektiğini söyledi. Kluivert, özel olarak görüştüğü Sneijder'in, İtalyan kulübünde mutsuz olduğunu ifade etti.
Inter'in 2010 yılında Şampiyonlar Ligi - Serie A ve İtalya Kupası'nı kazanmasında başrolü oynayan Wesley Sneijder, yönetimin maaşında kesintiye gitmesi talebini reddedince formasından uzak kaldı.
Son dönemde çeşitli sakatlıklarla da boğuşan yıldız oyuncu, Eylül ayından bu yana forma giymiyor. Sportif direktör Marco Branca, yeni kontrat üzerinde anlaşılıncaya kadar Sneijder'e görev vermeyi düşünmediklerini söyledi.
Özetle Inter ile 28 yaşındaki oyuncu arasındaki ipler kopmak üzere. Eski Hollandalı futbolcu Patrick Kluivert, vatandaşına süreci uzatmaması çağrısında bulundu.
Bizzat görüştüğü Sneijder'in Inter'de çok mutsuz olduğunu dile getiren Kluivert, "Sneijder uzun süredir futbol oynamıyor. Yeniden form tutmak için oynaması gerek. Bence hem kendisi hem de Inter'in iyiliği için ara transfer döneminde başka bir takıma geçmeli" dedi.
Hollandalı futbolcu ise Manchester United , Paris Saint Germain ve Anzhi'nin ilgilendiği söyleniyor.