"Sercan'la ilgimiz yok"
(SPORX ÖZEL HABER) Bursaspor'un genç yıldızı Sercan Yıldırım'ın transferi gündemden bir an olsun düşmüyor. Fenerbahçe'nin geçtiğimiz sezonun ortasından beri kadrosuna katmak için uğraştığı golcü oyuncu için Beşiktaş'ın devreye girdiği haberi ortalığı bir anda karıştırdı. Beşiktaş'ın, Mehmet Topuz transferinin bir anlamda intikamını almak için Bursaspor'a son derece cazip bir teklif yaptığı ve ibrenin Beşiktaş'a döndüğü konuşuluyordu. Ancak edindiğimiz bilgiye göre Sercan Yıldırım için Beşiktaş'ın şu ana kadar hiçbir girişimi olmadı ve siyah-beyazılar bu yönde bir girişimde bulunmayı da düşünmüyor.

Tatili sona eren ve sabah saatlerinde İstanbul'a gelen ardından da Bursa'ya dönen genç oyuncu, tranfser konusunun bir an önce kapanmasını bekliyor.

Bursaspor Başkanı İbrahim Yazıcı'nın bugün İstanbul'da Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım ile bir araya geleceği ve yıldız oyuncunun tranfserini bir kez daha konuşacakları öğrenildi. Bu görüşmeden sonra Sercan Yıldırım'ın transferinin bitebileceği gelen bilgiler arasında.

BEŞİKTAŞ'TAN DAHA SONRA KONUYLA İLGİLİ YAPILAN AÇIKLAMA:

"Beşiktaş Kulübü, Bursasporlu Sercan Yıldırım ile ilgili çıkan transfer haberlerini yalanladı. Beşiktaş Kulübü'nden yapılan açıklamada, ''Bugün bazı basın organlarında yer alan, Bursaspor'un futbolcusu Sercan Yıldırım ile ilgilendiğimiz yönündeki haberler asılsızdır. Söz konusu futbolcu, kulübümüzün transfer gündeminde yer almamaktadır'' denildi."

Haber: Hilmi SEVER