Geçen sezon “26. haftada görüşürüz” diyen, bu sene ise 12 puan

gerideyken, “Zirveyi yakalarız. Panik yapmayın” açıklamalarıyla lige damgasını vuran Mustafa Denizli, Diyarbakır beraberliğini kafasına takmıyor. Beşiktaş’ın çok iyi bir takım olduğunu belirten başarılı teknik adam oyuncularıyla yaptığı toplantıda, “Maçı farklı kazanacak pozisyonları bulduk, ama atamadık. Bu kadar yoğun geçen bir fikstürde, böyle pozisyonları kaçırıyorsan, sonuçlarına da katlanacaksın. Elbette beklemediğimiz bir sonuçtu, ama hedefimizden asla sapmayız.?İlk yarıyı lider tamamlarız” yorumunu yaptı.

Kayıplar da yaşanır...
Denizli, sözlerini şöyle noktaladı: Yarıştaki rakiplerimizin aldığı sonuçlara bakmıyoruz. Biz kazanalım, tıpkı geçen sezon olduğu gibi şampiyon oluruz. Kayıplar da yaşanacak şüphesiz. Ancak önemli olan, bunları minimumda tutmaktır...

Denizli’den oyunculara jest
Zorlu bir fikstürü gerisinde bırakan Beşiktaş’ta, Diyarbakırspor beraberliğine rağmen teknik direktör Mustafa Denizli oyuncularına bir gün izin verdi. CSKA Moskova maçı öncesinde futbolcularının akıllarını rahatlatmasını isteyen deneyimli teknik adamın kararı doğrultusunda, Siyah-Beyazlılar dün tatil yaptılar. Beşiktaş, Avrupa’daki kaderini belirleyecek olan CSKA Moskova maçı öncesinde sadece iki çalışmaya çıkabilecek.
Orhan Yıldırım