Beşiktaş Teknik Direktörü Mustafa Denizli nin hem babacan hem de tavizsiz yüzü kendisini gösterdi


Kampa götürmeyi düşünmemesine rağmen Erkan Zengin ve Erhan Güven'i odasına çağırıp "İstiyorsanız Antalya'ya gelin, idmansız kalmayın" diye konuştu

Bir türlü yıldızının barışmadığı Batuhan'ı telefonla aramaya bile gerek görmedi. Gol sorunu yaşanmasına karşın 19 yaşındaki forvet İstanbul'da kaldı

Beşiktaş Teknik Direktörü Mustafa Denizli'nin hem babacan hem de tavizsiz yüzü kendisini gösterdi. İkinci yarı için kadrodaki oyuncu sayısını azaltmayı planlayan tecrübeli teknik adam, yeterince şans bulamayan Erhan Güven, Erkan Zengin ve Batuhan Karadeniz'i gözden çıkarmıştı. Ancak Denizli'nin, iyi niyetle çalışan Erhan Güven ve Erkan Zengin'in İstanbul'da kalmasına gönlü razı olmadı. Önceki gün yapılan çalışma sonrası iki futbolcuyu odasına çağıran Denizli, önce kendilerini kadroda düşünmediğini deklere etti. Ardından da "Ancak istiyorsanız bizimle birlikte Antalya'ya gelin. Böylece idmansız kalmazsınız. Talibiniz çıkarsa, kamptan gidersiniz. Kararı siz verin. İster kalın, ister gelin" dedi. Denizli'nin bu sözleri sonrası buruk bir mutluluk yaşayan iki oyuncu, takımla Antalya'ya gitmeyi tercih edince, kafileye dahil edildi.

Aynı Denizli, disiplinsiz hareketleri nedeniyle bir türlü yıldızının barışmadığı Batuhan konusunda katı bir tutum sergiliyor. Kartal'ın teknik patronu, Erhan ve Erkan'la yüz yüze görüşmesine rağmen Batuhan'ı telefonla aramaya bile tenezzül etmedi. İzin almadan idmana dahi gelmeyen 19'luk genç forvetin başına buyruk davranışlarından sıkılan Denizli bu şekilde Batuhan'ı da kafasından tamamen sildiğini göstermiş oldu. Tedaviye de gelmeyen Batuhan'ın ortalarda gözükmediği, bu durumun yöneticileri de rahatsız ettiği bildirildi.

BATUHAN'A TRABZON KANCASI

Beşiktaş'ta kendisine verilen ikinci şansı da kullanamayan Batuhan Karadeniz için yeniden Trabzonspor devreye girdi. Her zaman gizli kapılar ardında gerçekleşen transfer teklifi ise bu kez bütün antrenörlerin gözü önünde yaşandı. Trabzonspor Sportif Direktörü Ünal Karaman, Pro-Lisans Güncelleme Kursu'nda bombayı patlatıp Mustafa Denizli'ye "Hocam sakat değilse bize Batuhan'ı versene" dedi. Bu çıkış karşısında büyük şaşkınlık yaşayan Denizli gülüp başını sallamakla yetindi. Bu arada Batuhan'a kulüp arayan yönetim, daha önce talip olan PSV Eindhoven'e haber gönderdi. Batuhan'ın menajeri Ahmet Bulut'a, "PSV ciddiyse gelip konuşalım" mesajı iletildi. Batuhan'ı çok isteyen Eskişehirspor ise yönetimle pazarlıklarını sürdürüyor.

'EVLENDİM' DEDİ, ŞOKE ETTİ
Öte yandan son olarak HT Magazin tarafından bir gece kulübünden çıkarken görüntülenen Batuhan'ın "Aşk yok, evliyim çünkü" sözleri şaşkınlık yarattı. İçkili olması dikkat çeken Batuhan Karadeniz, "Camianın haberi var. 3-4 ay önce aile arasında evlendik" diye konuştu. Genç futbolcu, Denizli konusunda da "Hocayla sorunum olmaz, bu haddime de düşmez" yorumunda bulundu.

'ARTIK SONA GELDİM'
'Koş, koş, koş!'


Teknik direktör Mustafa Denizli, öğrencileriyle yaptığı kısa değerlendirme zirvesinde hem umut dağıttı hem de istediklerini aktardı. Antalya'ya hareket edilmeden önce futbolcularla bir toplantı yapan Denizli, "İlk yarıyı istenmeyen sonuçlarla kapattık. Ama yeni bir yıla girdik. Bu da yeni umutlar demektik. Ben ikinci yarının daha güzel olacağını umuyorum. Siz de buna inanın" diye konuştu. Tecrübeli teknik adam, konuşmasının son bölümü kamp programına ayırdı ve "Gördüğünüz gibi İstanbul'da kondisyon ağırlıklı çalışmalar yapıyoruz. Bu Antalya'da da devam edecek. Yeni parolamız 'Koş, koş, koş' olacak" ifadesini kullandı.

Denizli, meslektaşlarına yaptığı konuşmada "Benden size bir ağabey tavsiyesi, hiçbir şeyden yılmayın. Ben de sizler gibiydim. Artık yolun sonuna geldim" ifadesini kullandı
Beşiktaş'ın hocası Mustafa Denizli, UEFA Pro-Lisans Güncelleme Kursu'na konuşmacı olarak katıldığı için Antalya'daki ilk idmanda yer alamadı. Tecrübeli hocanın, 20 teknik adama tecrübelerini aktardığı ve "Çoğunuz benden genç. Ben de sizler gibi bu işe başlamıştım, yolun başındaydım. Artık bu işin sonuna yaklaştım" dediği bildirildi. Meslektaşlarına çeşitli öğütler veren Denizli, "Size bir ağabey olarak tavsiyem, hiçbir şeyden yılmayın. Düşüncelerinizi korkmadan cesurca uygulayın. Durumu biliyorsunuz. Yarışma koşulları, sonuçlara bağlı olduğu için çok yıpratıcı. Ama tepkiler karşısında sakın dağılmayın. Savaşın, mücadele edin. Beyninizi, kalbinizle birlikte hareket ettirin" dedi. G.Saray'da birlikte çalıştığı Derwall'den çok şey öğrendiğinin altını çizen Denizli, "Uzun yıllar yardımcı antrenör olmam beni bu noktalara getirdi. Yardımcı antrenörlük çok önemli" diye konuştu.