Beşiktaş'ta en çok para kazanan isimlerin başında gelen ancak sezonun ilk yarısındaki performansıyla da takımda en çok eleştirilen kişi olan Nihat Kahveci, konuştu


Beşiktaş'ta en çok para kazanan isimlerin başında gelen ancak sezonun ilk yarısındaki performansıyla da takımda en çok eleştirilen kişi olan Nihat Kahveci, Antalya'ya uçarken konuştu. İspanyol medyasında eski takımı Real Sociedad'dan teklif aldığı iddiaları dolaşan milli futbolcu, bu konuyla ilgili sorumuza "Beşiktaş'tan ayrılmam" yanıtını verdi. Kendisine herhangi bir teklifin ulaşmadığını belirten 30 yaşındaki forvet, "Ben de medyadan duydum bu iddiayı. Şimdiye kadar bana ulaşan herhangi bir teklif yok. Ancak sadece Real Sociedad değil Avrupa'nın hangi takımından olursa olsun böyle bir teklif gelirse vereceğim yanıt; 'Beşiktaş'ta yapacak çok işim var. Ayrılmayı düşünmüyorum' şeklinde olur. Öncelikle Beşiktaş'ta hedeflerime ulaşmalıyım" diye konuştu.

TARAFTARLAR SAHİPLENDİ!
Sezonun ilk devresinin istediği gibi geçmediğini vurgulayan Nihat, ikinci yarıda siyah- beyazlı taraftarların isteklerine karşılık vereceğini ifade ederek, "Hem Nihat hem de Beşiktaş olarak ikinci yarıda çok daha iyi olacağız. Umutluyuz. Taraftarımızın da umutlu olmasını istiyoruz. Şampiyonluk gelecek" sözünü verdi.