En sıkıntılı zamanlarda bile soğukkanlılığı ve rahatlığıyla tanınan Beşiktaş Teknik Direktörü Mustafa Denizli gergin günler yaşıyor !.. Kupada 3 maçta 3 yenilgiyle havlu atılmasının ardından "Saha içinde çok acemice hareketler yaparak Beşiktaş'ın büyüklüğünü unutanlar var. Bu sorunu bertaraf edeceğiz. Edemezsek başkalarını bertaraf edeceğiz" diye konuşan tecrübeli hocanın bugünkü idmanda oldukça gergin olduğu gözlendi.


Ziraat Türkiye Kupası'nda, İstanbul Büyükşehir Belediyespor'a yenilerek gruptan çıkma şansını yitiren Beşiktaş, izin yapmadan aynı takımla oynayacağı Turkcell Süper Lig maçının hazırlıklarına başladı. Denizli yönetimindeki antrenmana sakatlıkları süren Ferrari ve Hakan ile İBB maçında sakatlanan Ramazan, Ekrem ve İsmail katılmadı.

DENİZLİ GERGİNDİ
Yaklaşık 1.5 sat süren antrenmanda gergin olduğu gözlenen teknik direktör Mustafa Denizli'nin zaman zaman sinirlendiği görüldü. Deneyimli teknik adam, istasyon çalışması sırasında istediği hareketleri yapmayan futbolcuları uyardı. Bu arada Denizli, istasyon çalışmasına katılan Holosko'dan da bir ara 2 tur takımdan ayrı koşmasını istedi. Denizli, çalışma sırasında kaleci Rüştü ile de saha ortasında kısa bir görüşme yaptı ve son durumu ile ilgili bilgi aldı.