Kim bertaraf edilecek?

Belediye yenilgisi sonrasında, “Ya hataları bertaraf edeceğiz, ya da hata yapanları” diyen Denizli'nin hedefinde 4 ismin olduğu konuşuluyor: Nobre, Tello, Serdar Özkan ve Uğur İnceman.Beşiktaş’ta üst üste gelen mağlubiyetler sonrasında ağır eleştirilere uğrayan Mustafa Denizli, Belediye maçının ardından tam anlamıyla patlamıştı. “Ya hataları bertaraf edeceğiz, ya da hata yapanları” diyerek, oyuncularını açık bir şekilde uyaran tecrübeli çalıştırıcının, bir türlü beklenen performansı gösteremeyen dört öğrencisini hedef aldığı konuşuluyor. İşte Denizli’nin hayal kırıklığı yaşadığı isimler...

Mert Nobre: Geçen sezon Nobre sakatlandığında herkes Beşiktaş’ın şampiyonluk yarışından düştüğünü konuşuyordu. Takım için çok önemliydi. Ancak imzayı attıktan sonra büyük düşüş yaşadı, tam anlamıyla dibe vurdu.

Rodrigo Tello: Milli takım için Beşiktaş’ı feda ettiğini Şili basınına açıklamıştı. Sakatlıklardan yakasını kurtaramayan tecrübeli futbolcu, eski günlerini mumla arıyor.

Serdar Özkan: Teknik direktör Mustafa Denizli ona çok güvendi, ancak beklentileri boşa çıkardı. Tribünlerin tepkisini toplayan Serdar’ın düşük performansıyla kredisi tamamen tükendi.

Uğur İnceman: Bir türlü üst düzey performans sergileyemeyen Uğur, Necip’in de takıma katılmasıyla iyice geri plana düştü. Gönderileceği konuşuluyor.