Beşiktaşımız'ı yabancı krizine sokan Arjantinli futbolcu Matias Delgado, idmanlarda gerek kondisyon çalışmalarında gerekse çift kalelerdeki performansıyla, sakatlığın izlerini sildiği izlenimini yaratıyor.

Beşiktaşımız'ı yabancı krizine sokan Arjantinli futbolcu Matias Delgado, idmanlarda gerek kondisyon çalışmalarında gerekse çift kalelerdeki performansıyla, sakatlığın izlerini sildiği izlenimini yaratıyor. Sezonun ilk devresi için sözleşmesi dondurulan ve uzun tedavi sürecinin ardından ikinci devre için yeniden takıma katılmanın hesapları içinde olan yıldız oyuncu, formuyla sağlık kulüp doktorlarını da tekzip ediyor. Beşiktaş Sağlık Kurulu Başkanı Mete Düren, önceki gün, "Delgado'nun dönüş için 1 aya daha ihtiyacı var. Bacaklarında yüzde 40 güç kaybı var. Bu durumda oynaması sakıncalı" açıklamasını yapmıştı. Ancak antrenmanlarda arkadaşlarıyla aynı çalışmaları yapan Arjantinli, dönüş için çok istekli olduğunu gösterdi.

DENİZLİ KARAR VEREMİYOR
Bu durum hangi yabancısını feda edeceğine karar veremeyen teknik direktör Mustafa Denizli'yi de zora sokuyor. Delgado'nun idmanlardaki hırsından etkilenen tecrübeli çalıştırıcı, hala kimi göndereceğine karar verebilmiş değil.

Kaynak: Sabah