ACIKLAMA : GLocK , türk tabiri " KARA " %5 kullanılan bir silahtır. Bu Silahla awp oynayan cok az. Eger SErver 15e 15 olmaz ama oldugunu düşünün Kimse rusha cıkmıcaktır cıkan ölecektir. O yüzden Basede Tek Kaldıgınızda SAg tusla TEk atışa yani 3 lü atışa alırsanız Hedef Zaten YAkında olduğu için kafaya nişan alın tek atarsınız %10 GARANTİ. Ama uzaktann tekli Ve Tavsiye edilmez.


ACIKLAMA: Usp , Usp Awp de % 20 Kullanılan 1 silahtır.Usp#SUSTURUCULU : Tavsiye Edilir. Coltu susturuculu kullananlar niye kullanıyolarsa bunuda ondan kullanırlar Yani mermi az dagılır , kafaya balıga gider.Usp#SUSTURUCUSUZ : Awp de Tavsiye Edilmez , Pro maplarda örnek : D2 de cukurdayken a dakileri indirebilirsiniz.

1-4 ACIKLAMA: %1. Onlarda Lamerler , artistler , oyuna yeni başlayanlar.

1-5 ACIKLAMA %1 Tavsiye Edilmez. Mermi alma acık olmayan serverlarda 1.roundda kullanabilirsiniz.

Acıklama : Dezert , Kullanan %70 ' dir.Dezert Zoom Shot da , zoomsuz ve Beklemeli awp kullanımlarında cok işe yarar.REsimde de görüldügü gibi Dezert Cok Seri Ve Hızlı awp kullanmanızı sağlar. Karakterin silahı cıkarması gibi zaman harcamaz direk "Q" ya bastıgınızda Baska silah gelir bu 1 sn den az sürer.

ACILAMA : %1 ler haricinde kalan % Bıçagıda Zoomsuz awp kullananlar , Ctrl basıp zs yapıp hızlıca kalkıp tekrar oturanlar için 1 e 1.

Acıklama : %1 1-4 ü nie kullanıyolarsa bunuda ondan kullanıyorlar.

Buda Colt Bunuda espirisine koydum.

GELELİM BATTLE DA TİFTİĞE

Awp nin yarısıdr. Ama Daha seri ve hızlıdır. Zıplayarak vursanızda mermi sekmez.Awp de seker. awp den cok daha hızlı davranabilirsiniz.Gercekten kafaya nişan alabilen profosyoneller 4 - 5 yasak olmadıgı ıcın bunu kullanırlar cünkü gercekten cok hızlı ve seridir.

Cs TEamin bu silahı oyuna koyması sacmalık olmuş ama. Aztec oynarken Baseden cıkarken ( kapı ve asma girişi ) - [TERÖR İKEN] ki kutuya geçip asma ve kapı dan gelen Kamikazeleri indirebilirsiniz. Tavsiye etmem ama. Yön tuşları ile oynayan lar bununla oynayabilirler.