Merhaba Beyler!
Fetih online oyunu geldi
YepYeni bir habere ihtiyacınız olur bazen!!!

Fetih Online, Çinli TQ Digital şirketinin en popüler ücretsiz Kung Fu MMORPG (Massive Multiplayer Online Role Playing Game – Çoklu Oyunculu Online Rol Yapma Oyunu) oyununun Türkçeleştirilmiş versiyonudur. Çin’den sonra Amerika’da sonra da Avrupa’da binlerce kişi tarafından beğenilmiş ve bağımlısı olunmuş bu oyun, şimdi Türk oyuncular tarafından fethedilmeye başlamıştır.

FETİH ONLİNE TANITIMI

- Genel Tanıtım
Fetih Online, antik çin arka planlı 2.5 boyutlu ücretsiz çok oyunculu online rol yapma oyunudur. Acayip güzel ve gizem dolu dünyada, güçlü ve cesur bir kahramanı kontrol eder, tehlikeli yaratıkları öldürür, riskli görevleri tamamlar ve hayatınızın en eğlenceli anlarını yaşarsınız! Oyun ilk defa 2003 yılında ortaya çıktı ve halen dünyada 10 milyondan fazla kayıtlı kullanıcıya sahiptir. Oyunun büyük bir oyuncu tabanı ve basit oynama özelliği bulunmaktadır. Mücadele hızlı ve akıcı olup, sayısız eğlenceli PVP seçeneği sunuyor. Ayrıca, oyun birçok
değişik özellik taşımaktadır.

- 6 Benzersiz Sınıf
Fetih Online’de her birinin düşmanlarına karşı kullandığı benzersiz yetenekleri ve güçleri olan 6 harika temel sınıf var. Ayrıca erkek veya kadın karakterle oynayabilirsiniz ve görünüşünüzü, saç stilinizi, kıyafetlerinizi ve tasvirinizi kişiselleştirebilirsiniz.
Kolay Oynama Tarzı, Hızlı Seviye Atlama ve Mücadele
Fetih Online’nin oynanması oldukça kolaydır, oyuncular birkaç dakika içinde işlemleri anlayabilir. Oyundaki mücadele hızlı ve akıcı, yetenekler ve büyüler muhteşem animasyonlarla gerçekleştirilmiş olup, oyun birçok çekici oynanabilirliğe sahiptir. Benzersiz ‘XP yeteneği’ oyunculara belirli bir süre içerisinde yıkıcı hasar verme imkanı sunmaktadır. Bu sayede seviye atlamak daha hızlıdır.


- Kişiselleştirme ve Ekipman Sistemi
Oyun, farklı sınıflardaki oyuncuların eşyaları sayesinde ek özellikler ve yetkiler kazanabileceği çok geniş eşya seçeneklerine, gelişmiş ekipman ve yükseltme sistemine sahiptir. Yüzlerce farklı silah, aksesuar ve geliştirme yolları ile yeterince zengindir.

-Açık Oyuncu Karşılaşması ve Çeşitli Oyuncu Öldürme Ortamları
Fetih Online açık bir PVP ortamı kullanıyor, yani herhangi birisi her an başka bir oyuncu tarafından öldürebilir. Tartışılır olsa da oyunun temel özelliği budur. Oyuncu öldürme kolay görünsede aslında ustaca bir işlem gerekiyor. Oyuncular buna alışmıştır. Oyun kullanıcılara; teke tek PK, grup PK ve hatta Lonca Savaşı gibi sunucular arası PK, sınıflar arası PK turnuvası, takımlar arası PK turnuvası, klan savaşı… gibi birçok etkileşimli PVP/PK ortamı sunuyor. Geçtiğimiz günlerde 68 farklı sunucudan kazananların bir araya geldiği ‘World Elite PK Tournament’ diye bilinen sunucular arası PK turnuvası başarıyla düzenlendi ve dünyanın her bir tarafından birçok oyuncuyu çekti.

- Patronlar
Oyundaki diğer canavarların aksine patronlar, özenle tasarlanmış, çok daha zorlu ve ödülleri çok daha iyidir.

- Yeniden Doğuş Sistemi
Fetih dünyasında, yeniden doğuş hayatın devamı gibidir. Karakterinin seviyesi 120 olduğunda, karakterin yeni sınıf ve meslekte tekrar doğabilir ve böylece mükemmelliğe ulaşmak için eğitimine devam edebilirsin! Yeniden doğmuş karakterler daha fazla savaş gücü, daha iyi yetenekleri ve daha çarpıcı görünümleriyle yeni karakterlerden çok daha güçlüdür. Farklı Yeniden Doğuş Bileşimi savaş gücü açısından farklı sonuçlara yol açacaktır.

- Çok Sayıda Büyüleyici Görev ve Etkinlikler
Oyuncuların yeterince işinin olmasını ve oyunculara deneyim kazandırmak için oyunda çok çekici bir görev sistemi hazırlanmıştır. Acemi görevleri yeni oyuncuların acemilik dönemlerini kolay bir şekilde geçmesine yardımcı olur. Ayrıca oyunda çevrimiçi ve çevrimdışı olmak üzere birçok büyüleyici etkinlik de var.


- Diğer Özellikler
1.Binek Sistemi: At Yarışı
2.Ev Sistemi: Ev oyunculara özgür ortam sağlar. Oyuncular mobilya yerleştirebilir, arkadaşlarıyla eğlenebilir, kendilerine eş bulabilir veya kişisel eşyalarını koyabilirler.
3.Silah Aksesuarları: Silahları tamamlayan ve şıklaştıran dekoratif eşyalardır.Yeni Sınıf RAHİP !


Bilgilendirme:
Rahip ve Rahibeler maddi ve manevi dünyadan çok iyi anlayanlardır! Muhteşem savaş yetenekleri, kutsal auraları ve can kurtarıcı yardımları onlara takımlarda en yararlı üye rolünü vermiştir!

Acılı eğitimleri görmüş Rahip ve Rahibler, rakiplerine karşı yıkıcı hasar yaparlar. Meditasyon ve tefekkürleri ile ise, müttefikleri için birçok faydalı etkiler sağlayacaklar.

Temiz niyetli ve özverili olabilmek için, Rahipler, binlerce yıl kendilerini tanrı yolundaki meditasyon için feda etmişleridir. Hakka yönelmek ve insanlığın en yüksek mertebesine ulaşmak yoluna odaklanmak için, dış dünya ile bağlantılarını keserek geçinmeye çalışmışlardır.

Bu bir, büyük ruhsal güce ve savaş yeteneklerine sahip, kutsal sınıftır. Silahı Tespih’tir.

Onlar, akıl ve bedenini acımasız göğüs göğüse muharebe için yıllarca bileyen can feda savaşçılardır. Savaş maharetlerinin yanısıra, ruh aleminin krallarıdırlar ve takım arkadaşlarının olumsuz statülerini iyileştirirler. Savaşlarda, cephe hatlarında göğüs gerip ilerlediği aynı anda, sana çeşitli ekstra öznitelikler kazandırarak yardımda bulunabilirler.

Rahip ve Rahibeler stajyer olarak başlıyor ve seviye 40 olmadan gerçek bir Rahip veya Rahibe olamıyorlar. Rahip ve Rahibe ile ilgili bütün terfiler, İkiz Şehir Meslek Merkezindeki Başrahip tarafından yapılmaktadır. Sınıfın farklı seviyelerinde farklı gereksinimleri olacaktır.


Seviye:15
Gerekli İtem:Yok
Verilecek Unvan:Rahip/Rahibe
Terfi Ödülü: 1 Seviye 15 Çuval Bezi Frak
Öğrenilebilen yetenekler: Kasırga Tekme, Bükülen Aura, Tiran Aura

Seviye:40
Gerekli İtem:Yok
Verilecek Unvan: Dayana Rahip/Rahibe
Terfi Ödülü: 1 Seviye 40 Bilegelik Tespihi
Öğrenilebilen yetenekler: Merhamet, Işıyan Avuç

Seviye:70
Gerekli İtem:Zümrüt
Verilecek Unvan:Erdemli Rahip/Rahibe
Terfi Ödülü: 1 Seviye 70 Bulut Frak
Öğrenilebilen yetenekler:Sükunet

Seviye:100
Gerekli İtem:Meteor
Verilecek Unvan:Prajna Rahip/Rahibe
Terfi Ödülü: 1 Gökkuşağı Cevheri, bir 1 Soketli Yekta Kadim Frak
Öğrenilebilen yetenekler: Doğal Aura (Metal), Doğal Aura (Ahşap), Doğal Aura (Su), Doğal Aura (Ateş), Doğal Aura (Toprak); İkinci intibahta sınıfını değiştirmeyen Rahip/Rahibeler Şefkat öğrenebilir.

Seviye:110
Gerekli İtem:Ay Kutusu
Verilecek Unvan:Nirvana Rahip/Rahibe
Terfi Ödülü:
1) İntibahsız Karakterler: Bir 1 soketli kısıtlı seviye 110 Süper silah, 5 Tcrb İksiri, bir kısıtlı Tcrb Topu ve a kısıtlı küçük Dua Taşı’ndan seçebilir.
2) İntibahlı Karakterler : Bir Ejder Topu

Seviye yükselince, eğitim için özel itemler istenecek. Yani eğitimcin tarafından istenir. Bazen bu tür itemleri elde etmek için, özel görevleri yapman gerekebilir.

Daha fazla ayrıntı için resmi sitemiz fetih.91.com 'u ziyaret edin.( http://fetih.91.com/guide/classes/monk.shtml )
Fetih Online Facebook ekibi tarafından eklendi