Merhaba Herkese Hayırlı Paylaşımlar Dilerim!..

Merhaba Arkadaşlar Tanıtacağım Oyun Anime 3D , MMORPG Online Tabanlı Bir Oyundur.
Oyun İlk Olarak Japonyada Ardından Singapur Ve Son Olarakta Kog'lu Usa Inc Tarafından Amerikada Yayınlanmaya Başladı.

Hadi Velder City'e!

Elsword’ta Seni Neler Mi Bekliyor? Hızlı Kombolarla Saldırgan Haydutları, Robotları, Şeytanları Alt Et ve PvP’deki Silah Arkadaşlarına Kendini Göster. Kılıç Ustası Elsword, Okçu Rena, Büyücü Aisha, Eski Paralı Asker Raven veya Saybörg Eve Olarak Hınca Hınç Dolu Zindanlarda Ava Çık ve Destansı Yetenekler Edin! Eşyalar Üret, Silahlarını Geliştir ve Sıra Dışı Kıyafetlerle Arkadaşlarının Nefesini Kes Verder City'nin En İyisi Ol!..

Tüm Özellikleri Keşfet:
Sonsuz Aksiyon : Hızlı Kombolar, Hiddetli Dövüşler, Güçlü Patronlar.
Sıra Dışı Stil: Krallara Yakışır Bir Gardırop, Deniz Şortu Mu Korsan Kostümü Mü Giyeceksin? Sen Karar Ver!
Çılgın Yetenekler: Rakiplerini Buz Okları, Ateş Topları Ve Toprak Darbeleriyle Alt Et!
Çeşit Çeşit Mücadeleler: 34 Zindanda 400′ün Üzerinde Görev
Canlı Bir Topluluk: PvP’de Yeteneklerini Göster, Eşyalarla Ticaret Yap ve Çok Sayıdaki Etkinliklerin Hiç Birini Kaçırma!
Bu Aksiyon Heyecanını Sakın Kaçırma ve Elsword’un Ülkende Online Olmasını Sağla!
Oyun Amerikan İngilizcesidir. Ama Rehberi Çok Basit Ve Anlaşışacak Gösterimde.

Karakterler :

Eve : Havva, Bir Üst-Sınıf Nasod, Her Milletin El Gücünü Büyük Ölçüde Güvendi ve Bu Güç Azaldı , Nasod ve İnsanlar Arasında Bir Savaş Patlak Verdi.Bunun Sonucunda Nasod Birliklerindeki Eve Nasod Kralı Tarafından Yok Edilmek Üzere Nasod Labaratuvarına Hapsedildi. İnsanlar O Sırada Nasodla Savaştaydı Ve Kimbilebilirdiki Evenin Kaderi Değişebileceğini Labaratuvar İnsanlar Tarafından Yok Edildi. Ama Eve İnsanların Liderleri Tarafından Yok Edilmedi. Buda Evenin İnsanların Yanında Savaşmaya Yeterli Oldu.Şimdi O İyi Biri :
Başlıca Skilleri :

Gizlenme ( 3 Saniye Boyunca Gizlenmenizi Sağlar) Geliştirilebilir.
Illusion Strike( Fiziksel Damage Sağlar Seviye 1 %70 Seviye 5 %133)Geliştirilebilir
Temel Magic Savunma Eğitimi (Magic Savunma Gücünü Artır. Seviye1 : 5 , Seviye5 : 25 Artar)Geliştirilebilir
Nasod Çağır ((Nasod Scout Çağır Seviye 1 : HP:% 11 Fiziksel Saldırı Gücü: 70% Magic Attack Power: 70% Magic Savunma Gücü: 56% Seviye 5 : HP:% 20 Fiziksel Saldırı Gücü:% 133 Magic Attack Power: 133% Fiziksel Savunma Gücü: 8133% Magic Savunma Gücü: 106%)Geliştirilebilir.
Temel Fiziksel Savunma Eğitimi Savunma Gücünü Artır. Seviye 1 : 5 Seviye 5: 25 Artacaktır..)Geliştirilebilir.
Illusion Stinger(Büyülü Hasar Seviye 1 :%91 ,99 Seviye 5 :%173 , 188 Büyülü Hasar Saldırısı)Geliştirilebilir.
Temel Magic Hücum Eğitimi : (Fiziksel Saldırı Gücünü Artır. Seviye 1 : 15 Fiziksel Saldırı Gücü Arttırır. Seviye 5 : 75 Fiziksel Saldırı Gücü arttırır.)Geliştirilebilir
Magic Hızlandırıcı Aura: (Buff , Takım Arkadaşlarının Canını Seviye 1 : 25 Saniye Boyunca % 20 Aralığındaki Tüm Parti Üyelerinin Ataklarını Arttırır. , Seviye 5 : 45 Saniye Boyunca % 20 Aralığındaki Tüm Parti Üyelerinin Ataklarını Arttırır.)Geliştirilebilir.
Kalkan Hızlandırıcı Aura : ( Savunma Güçlerini Artır . Seviye 1 25 Saniye Boyunca % 30 Aralığındaki Tüm Parti Üyelerinin Fiziksel ve Büyüsel Savunma Gücü Arttırır, Seviye 5 45 Saniye Boyunca % 30 Aralığındaki Tüm Parti Üyelerinin Fiziksel ve Büyüsel Savunma Gücü Arttırır.) Geliştirilebilir(1.5 Seviye)
Ustalık Gizlenme : ( Ustaca Gizlenme Seviye 1 0.5 Saniye Gizleme Süresini Arttırır. Seviye 3 : 1.5 Saniye Gizleme Süresini Arttırır.) Geliştirilebilir(1.3 Seviye)
Güç Hızlandırıcı Aura : ( Fiziksel Saldırı Gücünü Artır(Buff) Seviye 1 : 25 Saniye Boyunca % 20 Aralığındaki Tüm Parti Üyelerinin Fiziksel Saldırı Gücü Arttırır. Seviye 5 : 45 Saniye Boyunca % 20 Aralığındaki Tüm Parti Üyelerinin Fiziksel Saldırı Gücü Arttırır.) Geliştirilebilir(1.5 Seviye)
Guardian(Gardiyan) : ( Gardiyan Çağırır.Seviye 1 Sürekli % 300 Magical Damage ve % 84: Magic Attack Power. Seviye 5 : % 300 Magical Damage ve % 160: Magic Attack Power ) Geliştirilebilir.(1.5)
Black Hole : ( Büyüsel Saldırı Üret Seviye 1 1183% Büyülü Saldırı Seviye 5 : 2248% Büyülü Saldırı Gücü) Geliştirilebilir(1.5 Sviye)
Mana Dönüşüm : ( Hp Artırır.(Buff) Seviye 1 : HP% 10 Dönüştürür. Seviye 3 : HP% 13 dönüştürür.) Geliştirilebilir.(1.3 Seviye)
Not : Bunlar Temel Becerilerdir!..
Karakterler Temel Statü Dışında 2 Sınıf Atlıyabilir. (Seviye 15 Ve Seviye 35 Olduklarında) Bu Sınıfların Yetenek Skilleri Yukarıdaki Skillerden Farklı Olarak Geliştirilmiştir!..
Karakter Sınıflanması :
Code Architecture : Eve Kızıl Saçlı Çocuk Takip Etmeye Devam ediyor, Ama Yakında Bir Sorun Haline Gelmektedir. Sert Düşmanları Var Artık , ve O Neredeyse Yetenekli Sınırına Ulaştı. Eve Savaş İçin İnşa Ve Onu Kontrollü Savaş Birimleri, Moby ve Remy De Kendi Sınırlarına Sahip Değildi. Onlara Yardım Etmeyi İster. Yardım İçin Bir Vekil Birimi Oluşturur. Yolculuk Devam Ettikçe Oberon, Nasods of Guardian, Kraliçesi (Ophelia) Yardımcı Olacaktır.
Yetenekleri :

 1. Oberon İle Geliştirilmiş Temel Uyum
 2. Oberon İle Eş Zamanlı Saldırı Tekniği
 3. Geliştirilmiş Menzilli Saldırı Becerileri
 4. Oberon Defansif Skill

Code Exotic : Eve Hiçbir Mücadele Birimi Ve Onu Kontrollü Savaş Birimleri, Moby ve Remy, Hem Eşik Yaklaşıyor Olmasıdır. Etkinleştirilmesini Henüz Bir Gizli Kod Onu Programlanmış Kodları Bünyesinde Derin Yatıyor. Code 'Exotic' Antik Savaş Sırasında, Yıkıcı Bir Savaş Türü Birimi Başlatmak İçin Kullanıldı.
Yetenekleri :

 1. Drones Çeşitli Silah Haline Dönüştürmek
 2. Drone Saldırı Kullanıma Ağır Odak Tekniği
 3. Geliştirilmiş Saldırı Teknikleri ve Stil
 4. Durumsal Becerileri Çokluk
 5. Parti Pasif Beceri İle Zenginleştirilmiş

Code Empress: Eve Kızıl Saçlı Çocuk İle Onu Yolculuğa Devam Ediyor ve Birçok Bozuk Nasods ve Şeytanları Yendi. Ancak, Onun Sınırlarına Ulaşan Oberon Sadece Çok Çalışıyor! Elrios ve Havva Boyunca Onlar Macera Oberon Savaş Sınırlamaları Gerçekleştirmeye Başladı Düşmanın Fiziksel Savunması Artmaktadır. Eve Savaşta Onu ve Oberona Yardımcı Olmak İçin Yeni Bir Nasod Hizmetçi, Ophelia,İnşa Etmeye Karar Verir. Kombo Saldırıları ve Becerileri Yepyeni Bir Stil Kodu Empress Kod Mimarlık İlerledikçe Serbest Kalır! Oberon ve Ophelia İle Ölümcül ve Sonsuz Kombinasyonları Düşmana Kilitleyin. Seviye 35 'de Code Architecture Sınıfı Geliştirebilir.
Yetenekleri :
 1. Ophelia İle Gelişmiş Combo Zincirleri
 2. Ophelia İle Büyü Demecleri
 3. Yeni Oberon ve Ophelia Kombinasyonları
 4. Ustalığı İle Geliştirilmiş Elektron Topu Saldırıları

Code Nemesis :Eve Kızıl Saçlı Çocuk İle Onu Yolculuğa Devam Ediyor ve Birçok Bozuk Nasods ve Şeytanlar Yendi. Ancak, Kod Egzotik Sınırına Ulaşan Ve Bir De Karşılaşmaya Devam Düşman Hoards'ı Yenmek İçin Daha Fazla Güç Gerektirir. Eve Kod Egzotik Programı Yükseltme Ve Zor Savaşlar İçin Kendini Hazırlamak İçin Yeni Bir Silah Yaratmaya Karar Verir. Yıkıcı Silahlara, Tarak ve Beceri Tamamen Yeni Bir Seviyesi Kodu Nemesis İçine Eve Antik Nasod Bir Silah Cephaneliği Kurar Bu Sayede Düşmanlarını İmha İçin Yola Devam Eder! Seviye 35 'de Code Exotic Sınıfı Geliştirebilir.
Yetenekleri :
 1. Geliştirilmiş Drone Saldırı Kombinasyonları
 2. Geliştirilmiş Temel Tarak
 3. Geliştirilmiş Parti Buff Yeteneği
 4. Çeşitli Combo Stili


Raven :Raven Soylular Ve Aristokratlar Fikrini Reddetti Velder Krallığı Bir Adam Yaygındı. Ancak, Hâlâ Onun Krallığınına Gurur Duyduğunu Ve Böylece Crow Mercenary Şövalyeleri Kaptan Olmak İçin Çok Çalıştı. Böyle Bir Yüksek Rütbeli Konumda Bir Halktan Olmak, o Soylular Arasında Kıskançlığa Sebep Oldu. O Hapis Cezasına Çarptırıldı Önce Sadece Bir Zaman Meselesiydi. Onu Arkadaşlar,Yoldaşlar ve Nişanlısı Onu Kurtardı ve Velder Eteklerinde Orman İçinde Sakladı.
Başlıca Skilleri :
Yanan Rush : ( % 200 Fiziksel Hasar) Geliştirilemez
Maksimum Hasar : ( Büyülü Hasarı Artır. Seviye 1 Sürekli% 70 Büyülü Hasar Seviye 5 Sürekli% 133 Büyülü Hasar ) Geliştirilebilir.(1.5 Seviye)
Fiziksel Savunma Eğitimi : /Fiziksel Savunma Gücünü Artır. Seviye 1 5 Toplam Fiziksel Savunma Gücü Arttırır. Seviye 5 25 toplam Fiziksel Savunma Gücü Arttırır.
Arkadaşlar Paylaşımlar Devam Edecek. Umarım Kusur Olmaz !.