Merhaba arkadaşlar,

Ben de çok sıkı bir Point Blankoyuncusuyum. Point Blank te İlk rütbelerden beri millete kök söktürüyorum diyebilirim. Dürbün modu olsun, bomba modu olsun ayıptır söylemesi her oyun en az 15/1 oynarım. Aynı şekilde takım arkadaşlarım da benim kadar dişlidir. Hatta bir arada çok oynamamaya çalışırız. Maksat karşı tarafı oyundan bezdirmemek. Yalnız şu sıralar oyundaki eski tadı alamıyorum. Oyunda o kadar noob adamlar türedi ki artık oyunu oynarken bıkkınlık geliyor. Durup dururken küfür etmeler, duvarın kurşun geçirdiği yerde “hack var!” demeler… Hem beni hem de oyunu beraber oynadığım arkadaşlarımı deliye döndürüyor. Bilmiyorsan oynama arkadaşım!
Neyse; yani oyundaki seviye iyice düştü. Elimizden bir şey gelmiyor ama böyle de oyun oynanmıyor malesef. O yüzden uzun zamandır oyuna girmiyorum. Arkadaşlara da sordum; ben gittikten sonra oyunda yeni buglar da çıkmış, iyice oynanmaz hale gelmiş.
Valla bir çeki düzen verene kadar oyunu oynayamayacağız gibi görünüyor. Ama bu zamanda boş da kalmak istemiyorum. Var mı şöyle önerebileceğiniz Point Blank benzeri oyunlar? Daha önce olmadıysan Point Blank üye ol