AİKA Online ;

İnternet üzerinden indirerek oynayabildiğiniz bir MMORPG oyundur. Fantastik bir dünya üzerine inşa edilmiş ve sıradanlıktan çok uzak bir hikayesi bulunan bu oyunda; Zereca isimli canavarlar kötülüğü simgelerken, insanoğlu kendi dünyasını, bu kötü ve acımasız canavarlardan korumaya çalışmaktadır. Ayrıca Aika tarafından insanlara bu savaşta yardım etmek için gönderilen Pranlar ise oyuna, zaman zaman neşeli anlar katarken, bazen de savaşlarda yaptıkları sonucu etkileyen hamleler ile Elterlere yardımcı olmaktadır.
Diğer MMO oyunlarda olduğu gibi bu oyunda da görevler, zindanlar ve PvP seçenekleri yer almaktadır. Özellikle PvP seçeneğinin fazla olması ve kolay seviye atlamaya yardımcı olan zindan seçenekleri, PvE için dikkat çekilecek özelliklerdendir. Kale savaşları ise Aika felsefesinin zirve yaptığı nokta olup, eğer PvP seven bir oyuncuysanız, 1000 vs 1000 savaşların bağımlısı olacağınızı bilmelisiniz.

Amerika’da Gpotato tarafından yayınlanan Aika Online’nin, yakın zamanda Türkiye piyasasına giriş yapan MaynGames firması tarafından, Türk oyun severlerle buluşacağı açıklanmıştır. Tamamen Türkçe (dublaj dahil) olarak karşımıza gelecek olan oyunun, yüksek hızlı sunucuları ve sağlam altyapısı ile sorunsuz ve uzun süreli oyun arayan oyuncuların ilgisini çekeceği düşünülüyor.

Oyun Tanıtım VideosuGelişmeleri,

MaynGames Aika Anasayfası

Aika Facebook Sayfası

aracılığı ile takip edebilirsiniz.