SG internet firmasının geliştirdiği ve Türkiye'ye Rise Games ile yayınlanacak yepyeni bir MMORPG Dragon Knights Online ( DK Online) 21 Ekimde kapalı betaya geçiyor..Oyun severleri uzun süredir bulamadığı pvp zevkine davet ediyor ..
Kapalı beta key almak için:
www.mtcgame.com/BetaDetail.aspx?betaId=1
Üyelik için oyun websitesi:
www.risegame.com/dkonline/
Oyun 2 ulusa ayrılıyor Güneş ve Ay .Ayrıca oyunda cuzi bir oyun parası ile ulusunuzu değiştirmenizde münkün.
Tanıtım Videosu

Irklar Ve Sınıflar
DK Online şu an için bünyesinde 4 farklı oynanabilir ırk ve sınıf bulunduruyor. (Yakında 1 tane yeni Irk ve Okçu Sınıfı Gelicek) Rise Games bu alanda biraz kısıtlama yaparak her ırka oynanabilir 2 adet sınıf vermiş. Oyunda bulunan İnsanlar, Lycan, Felynx ve Elfler şeklinde 4 ırk var. Bu ırkların her biri sadece uzman olduğu 2 sınıfı seçebiliyor. Örneğin; İnsan ırkı Savaşçı veya Paladin olabiliyorken, Felynx ırkı Savaşçı ya da Gölge Büyücüsü sınıflarını seçebiliyor. Yeri gelmişken söyleyelim şu an için Savaşçı, Paladin, Gölge Büyücüsü ve Elemental Büyücü olmak üzere oyunda 4 farklı sınıf bulunmakta.


Eşya yaratma sistemi
Oyunun en önemli özelliklerinden biri olan bu sistem ile kendi iteminizi yaratabiliyorsunuz.
Eşya yaratmak için yaratıklardan ve görevlerden kazanabileceğiniz maddelerden başka yaratıklardan düşereceğiniz silah,zirh vb. item kağıdı ile silahınızı yapabilirsiniz.Ve daha iyi itemler için bosslardan düşüreceğiniz item kitabları ile dahada güçlü olabilir ve kendi seviyenizin üstündeki sınıfları yıkabilirsiniz.
Mavi derece item kağıdı tüm yaratıklardan düşebilir.
Sarı ve en iyi derecedeki item ise yanlızca bosslardan düşmektedir.
Ve gelelim en çok merak edilen Pvp sistemi

Ruemon savaşı
Günün belli saatlerinde yapılabilen bu savaşa her iki ırk ayrı giriş yerinden girebiliyor .Ve bu geniş alanda savaşıyor.Savaşın amacı ortadaki bölgeyi elinde tutmak.Savaşı kazanarak ulusuna çeşitli ödül kazandırmak.

Kale savaşları
Oyunda bulunan 9 kalenin 6sı klanların himayesine geçebiliyor.Ve bu kaleden belli bir oranda vergi alabiliyorsunuz.Savaşa kayıt için klanın 4.seviyede olması gerekli.Ayrıca bir kaleyi aynı anda maksimum 7 klan savunabilir ve 25 klan ise saldırı için kayıt yapabiliyor.
Tayland serverından bir savaş

Guild Sistemi
http://j1310.hizliresim.com/1g/b/tg6h5.png
Oyunda union sistemi var ve bu sistem 5 klanın ittifak oluşturmasını sağlıyor.
Benden öneri dostunuzuda düşmanınızıda iyi tanıyın.

Bineklerden bir kaçı

Zindanlar ve Bosslardan bir kaçı