Herkese selamlar...

Açık-Beta tarihinin kesin olarak açıklanmasının ardından geri sayıma başladık :) Oyun 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı'mızda açılıyor. Açık-Beta biliyorsunuz, tüm oyuncuların katılabileceği bir süreç. Oyunun yayıncısı CCR Rising Force Türkiye'ye özel etkinliklerini de açık-beta ile başlatacak. Kapalı-beta'da oynayanlara ve açık-beta'ya başlayacak ilk 500 kişiye oyun parası ve GV Cash hediye edileceğini zaten daha önce yine buradan duyurmuştum.

Bunun dışında açık-beta ile başlayacak bu etkinlikten bahsetmek istiyorum kısaca. Bu etkinlik bir level kasma etkinliği aslında. Karakterini Kasım ortasına kadar en çok yükselten ilk 10 kişiye çok büyük hediyeler veriliyor. Bu etkinlik dün bahsettiğim 6 etkinliğin arasında bence en iyisi... Hediyeler 1.'ye sony laptop, 2. ve 3.'ye ipad, 4. ve 5.'ye iphone, 6. 7. 8. 9. ve 10.'ya da playstation3. Hediyelerden dolayı bu etkinlik için özel bir çaba sarfedeceğim şahsen :)

Birde yeni bir haber duyurayım. Kapalı-beta'da oyunun exp ve drop oralarından çok sıkıntı çekmiştik ve bunu bildirmiştik. Sağolsunlar bu talebimize kayıtsız kalmamışlar ve oyunun açık-beta'sı ile bu oranları revize edeceklerini duyurdular. Yeni oranlar x250 exp x200 drop olarak güncellenmiş. Bu da gayet iyi bir yenilik oldu :)

Oyun dediğim gibi 29 Ekim'de açılıyor. Birkaç gün kala oyunu kapalı-beta'da oynamayanlar için resmi sitesinden öğrenmeye davet ediyorum :) Bu hediyeler ve bu oyun kaçmaz, oynanır :) Herkese iyi eğlenceler.

Resmi Site: www.playrf.com.tr