Herkese merhaba birkez daha.

Bugün de sizlere rising force'dan yeni haberler getirdim :) Açık-Beta'ya bir haftadan az bir süre kaldı.Bildiğiniz gibi açık-beta süreci 29 Ekim'de başlıyor. Bu kalan sürede bir yandan beklerken, bir yandan da beta'ya hazırlanıyorum. Oyun hakkında yazılmış rehberleri okuyorum, resmi sitedeki içeriklere göz atıyorum vs. Yeni haberleri de sizler için buraya taşıyorum :)

İlk haberim DVD konusunda. Biliyorsunuz ülkemizdeki internet kullanımının büyük bir bölümü kotalı paketler oluşturuyor. Kotalı internet kullanımının bu denli yaygın oluşu birçok sorunu da beraberinde getirmekte. Oyunumuzun client'i biraz büyükçe olduğundan indirme konusunda sıkıntı yaşanabiliyor maalesef. CCR Inc. bunu farketmiş olacak ki, yeni bir uygulamayla karşımıza çıkmış. Dosya indirmek konusunda sıkıntı çekenler için adrese teslim Rising Force DVD'si gönderiliyor firmanın TR ofisi tarafından. Bu gerçekten oyuncuları önemsediklerini ve yapıcı davrandıklarını gösteriyor bence.

Bir diğer haberim ise e-pin konusunda.29 Ekim tarihinde açık beta sürecine start verilmesinin hemen ardından e-pin sistemine geçecek olan oyunumuz bizlere zevkli bir oyun deneyimi yaşatmak için kolları çoktan sıvamış gözüküyor :)

Bu günlük haberler böyle arkadaşlar. Diğer haberler için önceki açtığım başlıklara gözatabilirsiniz. Herkese iyi eğlenceler ;)

Resmi Site: www.playrf.com.tr