Selam herkese.

Bugün de sizlere rising force'dan yeni haberler getirdim :) 29 Ekim'de başlayacak açık-beta sürecimizden önce bir kapalı-beta süreci olmuştu. Bu süreçte de büyük hediyelerle dolu etkinlik yapılmıştı. Bu etkinlik sona erdi ve kazananlar açıklandı.Buna göre 1. SAMSUNG NoteBook 2. SAMSUNG S8500 Wave Cep Telefonu 3. Sony Playstation ve 4. Apple I-Pod kazandılar.

Öte yandan açık-beta ile başlayacak etkinliklerden kısaca bahsedeyim. 6 adet etkinliğimiz olacak. Bu 6 etkinliğin her birinin farklı amaçları var. Farklı amaçları olduğu gibi farklı hediyeleri de var elbette.

1- Fansite Etkinliği
Bu etkinliğin amacı Rising Force için Türkçe Fan sitesi yapmak ve en iyisi olmak. Görsellik,içerik ve kullanilabilirlik kategorileri üzerinden degerlendirilecek olan siteler arasında birinci olana Sony Vaio Laptop verilecek.

2- Karakter Hikaye Etkinliği
Oyundaki karakterinize oyunla ilgili bir hikaye yazmanız gerekiyor bu etkinliği kazanmak için.Kazanana Samsung LE-40C650 LCD TV veriliyor.

3- Video Yaratma Etkinliği
Rising Force oyunuyla ilgili en iyi videoyu yapan, bu etkinliği kazanacak.Kazanana Sony Vaio Laptop verilecek.

4- Liderin Otoritesi Etkinliği
Kural basit, 7 hafta boyunca ırk lideri seçilen kişi hediyeyi kapacak.Hediye ise Extreme Game Machine. (oyun bilgisayarı)

5- Seviye Atlama Etkinliği
Oyundaki karakterini 50 level yapan ilk kişiye Sony Vaio Laptop, 2. ve 3.'ye Apple iPad, 4. ve 5.'ye Apple iPhone 3GS 6. 7. 8. 9. ve 10.ya da PlayStation3 verilecek.

6- Şifreleri Toplama Etkinliği
Oyun içinden duyurulan şifreleri toplayıp ilk gönderen kişiye Apple iPhone 3GS hediye edilecek.

Etkinliklerin isimleri böyle değil, ben açıklayıcı olsun diye bu şekilde yazdım.Etkinliklerle ilgili kuralları ve detaylarını resmi siteden öğrenebilirsiniz. Herkese iyi eğlenceler! 29 Ekim günü Açık-Beta'da görüşmek üzere!..

Resmi Site: www.playrf.com.tr