Exper Full HD keyfini dört duvar arasından sokaklara taşıyor.

Yenilenen tasarımıyla göz dolduran, güçlü donanım özellikleriyle geniş bir kullanıcı kitlesini hedef alan Exper’in yeni karizmatik üyesi Karizma NC84A, Full HD video desteğiyle çok iddialı.

1920x1080 çözünürlüğündeki 15.6 inç Full HD Glare ekranıyla kullanıcısına yeni bir görsel deneyim sunmaya hazırlanan NC84A, hem oyunlarda hem de filmlerde maksimum eğlence vaad ediyor.

Siyahın çekiciliği ve metalik gri renklere sahip çarpıcı tasarımıyla kullanıcıların ilk gözüne hitap eden NC84A, Full HD görüntüleme teknolojisi ve tasarımıyla olduğu kadar; güçlü bileşenleriyle de büyüleyecek. Dizüstünde performans arayan kullanıcılar için 1.60 GHz hızında Intel'in Core i7 720QM işlemcisini üzerinde barındıran Karizma NC84A, 3 GB DDR3 1333 MHz belleğiyle de beklentilerin ötesine ulaşıyor.

Multimedya, oyun ve yüksek performans tutkunları için Exper’in Karizma NC84A’daki diğer bir sürprizi ise 2 GB ATI HD5650 DDR3 128Bit ekran kartı. Oyun tutkunlarını masaüstü bilgisayarlarının karşısından dizüstüne terfi ettirmeyi hedefleyen Exper, yeni gözdesinde kullanıcıların belgelerine daha hızlı erişip, daha güvenli saklayabilmeleri için 320 GB SATA sabit diske yer verdi.

Kullanıcısının harici bir hoparlöre gereksinim duymadan, film, oyun ve multimedya içerikleri güçlü dahili stereo hoparlörü üzerinde sunan Full HD Karizma NC84A, Windows 7 Home Premium işletim sistemiyle satışa sunuluyor. Dahili 2 megapiksel çözünürlüğe sahip webcam’i de bulunan ürün, zengin bağlantı seçenekleriyle de konforlu bir kullanım ortamı sunuyor.

Exper Karizma NC84A, Türkiye genelindeki 1.000’i aşkın bayii ve tüm teknoloji marketlerinde 977.00 Dolar + KDV’lik fiyatlarla tüketicilerin beğenisine sunuluyor.