Spor Toto Süper Lig'in ilk yarısını sahasında oynayacağı Sivasspor maçı ile tamamlayacak olan Fenerbahçe bu karşılaşmanın hazırlıklarına 1 günlük iznin ardından devam etti.Can Bartu Tesisleri'nde teknik direktör Aykut Kocaman yönetiminde sabah yapılan çalışmada futbolcular, koşu ve dar alanda pas çalışmasının ardından tam saha çift kale maç oynadı.

Antrenmanda yapılan çift kale maçta Volkan, Okan, Yobo, İlhan, Caner, Mehmet Topuz, Cristian, Emre, Stoch,

Alex ve Semih'den oluşan lacivert takım, yeşil takımı 5-1 yendi. Lacivert takımın gollerini Semih, Alex, Stoch, Cristian ve Mehmet Topuz attı.

Serkan, Gökhan Gönül, Hasan, Lugano, Andre Santos, Dia, Selçuk, Gökay, Uğur, Berk ve Niang'dan oluşan yeşil takımın tek golü ise Selçuk'tan geldi.

Sol ayak bileğinde ağrı olduğu için pazartesi günkü antrenmanı yarıda bırakan Semih, bugün takımla çalışırken, sol dizinde ağrı hissettiği için yine pazartesi günkü idmanı yarıda bırakan Bilica antrenmanda yer almadı. Tedavisi devam eden Gökhan Ünal, salonda çalışan Kazım, ameliyat olduğu doktoruna kontrol için İspanya'ya giden Güiza ve boynu tutulan Bekir de antrenmana katılmadı. Tedavileri süren Mert, Özer ve Ertuğrul ise bireysel oyuncu antrenörü Dolu Arslan ile birlikte sahada koşu yaptı.

YEŞİL FORMALAR GELİYOR
Fenerbahçe logosu içerisinde yer alan palamut dalından ilham alınarak tasarlanan ve sezon başından bu yana merakla beklenen Palamut forma 21 Aralık tarihinde Fenerbahçe taraftarları ile buluşuyor.

Palamut formanın ön yüzüne süblime tekniği ile uygulanan palamut dalı Fenerbahçeliliğin kuvvet ve kudretini, formaya renk veren yeşil ise yükselen bu kudret için başarının kaçınılmaz oluşunu gösteriyor.

Palamut adı verilen yeşil renkteki formalar Fenerbahçe’nin 2010-2011 futbol sezonunda giyeceği 4. model forma olacak.