Fenerbahçe, golcü transferi için işi sıkı tutuyor. Listedeki futbolculardan Borges bir adım önde gibi görünse de diğer 5 isimle de görüşmeler aralıksız devam ediyor.
Ara transfer sezonunun resmen başlamasıyla, resmi olarak sadece Özgür Çek ile sözleşme imzalayan Fenerbahçe Yönetimi, golcü takviyesi için de çalışmalarını dört bir koldan sürdürüyor. Brezilya’nın Santos takımında oynayan Borges (31) listedeki diğer golcülere göre bir adım önde gibi görünse de, Sarı-Lacivertliler yaşanabilecek her türlü olumsuzluğa karşın alternatif isimlerle görüşmelerini sürdürüyor. Bu konuda işi sıkı tutan Kanarya, Suudi Arabistan’ın Al-Sadd takımında oynayan Faslı oyuncu El Arabi (24), Hollanda’nın Twente takımının
golcüsü Avusturyalı Marc Janko (28), İtalya’nın Juventus takımında yeterince forma şansı bulamayan Brezilyalı Amauri (31) ve Brezilya ekibi Sao Paulo’nun 31 yaşındaki golcüsü Luis Fabiano’yla da dirsek teması halinde.

Moussa Sow, Lille’e rest çekti!
Öte yandan Brezilya ekibi Cruzeiro’da top koşturan Beşiktaş’ın eski yıldızı Bobo da (26) Fenerbahçe’nin gündeminde. Lille’in satmayacağını açıkladığı Moussa Sow’un (25) ise kulübüne rest çektiği öğrenildi. Sow’un Fenerbahçe ile transferi konusunda temasının sürdüğü bildirildi.