Fenerbahçe'nin Teknik Direktörü Aykut Kocaman, Manisaspor maçının ardından açıklamalarda bulundu.Fenerbahçe'nin Manisaspor'u 2-1 yendiği karşılaşmanın ardından teknik direktör Aykut Kocaman, açıklamalarda bulundu.

Kocaman, "Bazen 5 kişinin ayağının altından giriyor. Bu işin kendi senaryosu var. Top şansı var biraz beceri var birçok faktör var. Son dönemlerin en yi oyunlarından bir tanesini oynadık. İlk yarı son derece iyiydi. Golsüz soyunma odasına girdik. Yapmamız gereken her şeyi yaptık. Ama ilk yarı sahadan golsüz ayrılmak futbolun cilvelerinden bir tanesi" şeklinde konuştu.

Son dakika gelen golün kendilerine armağan olduğunu söyleyen Kocaman, "İkinci yarıda aynı oyunu devam ettirebilmek önemliydi. İkinci yarı güzel oyunumuzu devam ettirdik ve golü bulduk. Ama arkasından Manisaspor'un ilk atağı gol oldu. Bu bir anlık demoralizeye sebep oldu ama yine toparlandık. Son dakikada gelen gol doğruyu söylemek gerekirse oyunun bize armağanı oldu. Her topun bir anlamda kendi hikayesini yazması var. Bu da aynen öyle oldu" dedi.

TRANSFER HAKKINDA AÇIKLAMA

Transfer gündemi hakkında açıklamalarda bulunan Aykut Kocaman, Nobre ve Moussa Sow için, "Bu isimler bizim ilgi alanımız içinde yönetim tarafından çalışmalar devam ediyor. Hafta içinde bu transferlerde büyük yol alacağımızı düşünüyorum" derken Semih-Nobre takası için de "Bu konuda konuşmam doğru değil" ifadelerini kullandı.