Fenerbahçe futbol takımı kaptanı Alex de Souza, hafta sonunda Galatasaray ile yapacakları maça konsantre olduklarını belirterek, ''Gerekeni yapacağız'' dedi.Fenerbahçe futbol takımı kaptanı Alex, ''Çok iyi ve kaliteli bir takımız. Gerekeni yapacağız'' dedi.


Alex'in kulübün bir sosyal medyadaki hesabından yaptığı açıklamalar, kulübün internet sitesinde de yer aldı.Taraftarlarından kendilerine güvenmelerini isteyen Brezilyalı futbolcu, ''Tüm gücümüz ve konsantrasyonumuzla derbiye hazırlanıyoruz. Biz çok iyi ve kaliteli bir takımız. Gerekeni yapacağız. Bize güvenin'' dedi.


"SAHAYA TARAFTARIMIZLA BÜTÜN OLARAK ÇIKALIM"

Alex, derbide taraftarlarına çok iş düştüğünü kaydederek, ''Derbide her zamanki gibi taraftarımıza da çok iş düşüyor. Her şeyden önce 90 dakikanın her saniyesinde yanımızda olsunlar. Sahaya taraftarımızla bütün olarak çıkalım, rakibin üzerine beraber saldıralım, beraber mücadele edelim yani beraber nefes alalım. Fair Play'i unutmayalım. Herhangi bir taşkınlığa yer vermeyelim ve kesinlikle ama kesinlikle küfür etmeyelim. Hafta sonu görüşürüz'' dedi.