Fenerbahçe Kulübü, Wesley Sneijder'in Şampiyonlar Ligi'nde gruplara kalındığı taktirde transfer edileceği şeklinde çıkan haber hakkında açıklama yaptı.Fenerbahçe Kulübü, Wesley Sneijder ile ilgili çıkan haber üzerine resmi internet sitesinden bir açıklama yaptı.
Sarı-lacivertliler tarafından yapılan açıklamada, Akşam Gazetesi'nde çıkan haber yalanlanırken, Bafetimbi Gomis ile ilgili de hiçbir girişimin olmadığı belirtildi.
İşte Fenerbahçe Kulübü'nün açıklaması....
"Bugünkü Akşam Gazetesi'nin manşetinde, Kulübümüz ve Başkanımız ile ilgili bir haber yer almaktadır.
Bahsi geçen haber, kesinlikle doğru değildir. Kulübümüzün transfer politikası gereği; transferler 'Şampiyonlar Ligi'nde gruplara kalırsak' mantalitesi ile yapılmamakta; Başkanımızın da bu konuda herhangi bir söylemi, açıklaması bulunmamaktadır.
Sneijder ile ilgili transfer iddialarına, daha önce resmi kanallarımız vasıtasıyla açıklama yapmış olmamıza rağmen Akşam Gazetesi'nin, futbolcunun transferi ile ilgili ısrarını sürdürmesine anlam verememekteyiz.
Akşam Gazetesi, son dönemde yaptığı haberler ile sayfalarını gerçek dışı iddialarla oluşturan bazı gazetelerin yolunda olduğunu göstermektedir.
Ayrıca yine dün itibariyle tekrar gündeme taşınan ve bugün birçok gazetede yer alan Gomis ismi ile ilgili de herhangi bir transfer çalışmamız bulunmamaktadır."