Fenerbahçe'nin Brezilyalı yıldızı Alex de Souza, mikro blog sitesi twitter üzerinden gündeme dair açıklamalarda bulundu.

Spartak Moskova karşılaşmasında oynamaması nedeniyle birçok soru alan yetenekli futbolcu, "Hocanın kararlarına hep saygılıyım ve hiç sorgulamadım. Her şeyden önemli olan kulüp ve hedefleridir" dedi.

Aykut Kocaman'a ve kulübüne saygısı olduğunu belirten yıldız oyuncunun, maça ilk 11'de çıkmaması konusunda hocasına kızgın olduğu belirtilmişti. Alex bu şekilde gelen soruya ise, "Böyle bir şey söylemedim" yanıtını verdi.

YALANLADI...

Brezilyalı bir vatandaşıyla sohbet eden tecrübeli futbolcu, maçta yedek kalmasıyla ilgili soruya, "Bir gün sana anlatırım. Tek kelimeyle açıklamak gerekirse kıskançlık! Neden beni yedeğe çekti anlamadım. Zamanla hikayenin tamamını sana anlatırım" ifadelerini kullanmıştı.

O TWEET'İ SİLDİ¿

Bu açıklamaların futbol gündemine bomba gibi düşmesinden sonra Alex mikro blog sitesi twitter'dan bir düzeltme metini yayınlarken "Ve lutfen Portekizce yazdiklarimi tercume etmeye calisip, kelimelerin gercek anlamlarini yitirmesine izin vermeyin. Tesekkur ederim." dedi.

Alex'in büyün yankı uyandıran ve Aykut Kocaman'ı "kıskanç" diye ifade ettiği öne sürülen tweet'ini silmesi ise dikkatlerden kaçmadı.