Sayfa 1 Toplam 2 Sayfadan 12 SonuncuSonuncu
Toplam 24 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 20 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: "Önce bizi 6-0 yenmeleri lazım"

 1. #1
  Emekli Yetkili

  Üyelik tarihi : Oct 2008
  Mesajlar : 10.457
  Tecrübe Puanı 1665
  Tecrübe Puanı Gücü : 100

  Standart "Önce bizi 6-0 yenmeleri lazım"  Aziz Yıldırım ani bir kararla çıktığı FBTV yayınında çarpıcı açıklamalar yaptı. Ezeli rekabetteki psikolojik durumu yorumlayan Yıldırım "Psikolojik üstünlüğün Galatasaray'a geçmesi için, Galatasaray'ın bizi 6-0 yenmesi lazım" dedi.
  Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım uzun süren sessizliğini sürpriz bir şekilde bozdu. FBTV'de, yöneticiler Deniz Tolga Aytöre ve Şekip Mosturoğlu ile birlikte yayına çıkan Yıldırım, yine çarpıcı açıklamalarda bulundu.

  Yıldırım'ın özellikle "Galatasaray son dönemde Fenerbahçe'ye karşı psikolojik üstünlük kurdu" şeklindeki yorumlara yanıtı çarpıcıydı: "Psikolojik üstünlüğün Galatasaray'a geçmesi için, Galatasaray'ın bizi 6-0 yenmesi lazım"

  Aziz Yıldırım bu arada deplasman yasaklarının kalkması yönünde talepte bulunmaları ama olumsuz yanıt almaları ve Abdullah Kiğılı'nın Galatasaray maçı sonrası yaptığı "Onlar Kadıköy'e gelebilirler" şeklindeki açıklamaları da yorumladı. Türkiye'de barış ortamının sağlanması için böyle bir başvuruda bulunduklarını ifade eden Yıldırım, "Müracatımızın reddedilmesi, bizi hayal kırıklığına uğrattı. Söylemde herkes 'yasak kalksın' diyor ama icraata gelince kimseden ses çıkmıyor" dedi.

  Yıldırım, Galatasaraylılar'ın ligin ikinci yarısında Kadıköy'e gelebileceği yönünde açıklamalar yapan Abdullah Kiğılı içinse "Abdullah Bey'in söylediği söz tamamen iyi niyetli. Fenerbahçeliler bilsin bunu. Ama önümüzdeki maça hiçbiri (Galatasaraylılar) gelemeyecek" diye konuştu.

  İşte Yıldırım'ın sözlerinden satırbaşları şöyle:

  "SUSKUNLUĞUMUZ ORTAMI GERMEMEK İÇİN"
  Tahliyesi sonrası kamuoyunu germemek adına açıklama yapmama kararı aldıklarını hatta kimseye cevap vermediklerini belirten Aziz Yıldırım, bunun yanlış anlaşıldığını söyledi. "Biz haklı olduğumuz konularda bile beyan vermedik. Fırat Aydınus'a yapılan eleştirilere bile karşı çıktık. Ama bizim Türk sporuna zarar vermeme adına kendimizi geri çekmemiz bazı yerlerde hatta taraftarımız arasında bile beklentimiz olduğu kanısını uyandırdı. Bunun böyle olmadığın herkes bilsin. 3 Temmuz'dan önceki Aziz Yıldırım nasıl ise bugün de aynıdır. Fenerbahçe için varlığımızı devam ettireceğiz. Fenerbahçe bizim yaşamdaki tek varlığımız sevincimiz üzüntümüz." dedi.

  "YASA SADECE F.BAHÇE'YE UYGULANIYOR"
  Galatasaray derbisi öncesi deplasman seyircisi yasağının kaldırılması yönündeki taleplerinin kabul edilmemesini de yorumlayan Yıldırım "Geçen senelerde alınan bir taraftar yasağı vardı. Ama maalesef gördük ki, bu kararlar tam tersine işlemeye başladı. 6222 sayılı yasa, sadece Fenerbahçe'ye uygulandı. Diğer takımların seyircileri ve yöneticileri hakkında bu yasa uygulanmadı. Yasaklar devam ediyor ama taraftarın çıkardığı olaylar sokakta ya da başka yerlerde devam ediyor. 20 sene önce herkes kol kola maç izliyordu diyorlar, bunu yapalım dediğimiz ise zaman kaçıyorlar." diye konuştu.

  "GALATASARAYLILAR KADIKÖY'E GELEMEYECEK"
  Yasakların kaldırılması için müracat yaptıklarını, Türkiye'de barış ortamının sağlanması için böyle bir başvuruda bulunduklarını ifade eden Yıldırım, sözlerini şöyle sürdürdü: "Amigoların çoğu, statlarda birbirlerine küfür ediyorlar ancak dışarıda kol kola geziyorlar. Bizim müracatımızın reddedilmesi, bizi hayal kırıklığına uğrattı. Söylemde herkes 'yasak kalksın' diyor ama icraata gelince kimseden ses çıkmıyor. Biz Fenerbahçe olarak bu olaylarda samimiydik. Ama karşı taraflar, arkada başka şeyler konuşulduğu için destek vermediler."

  Fenerbahçe Başkan Vekili Abdullah Kiğılı'nın Galatasaray derbisi sonrası yaptığı "Valilik izin verirse onlar Kadıköy'e gelebilirler, biz istiyoruz" şeklindeki açıklamayı da yorumlayan Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım "Abdullah Bey'in söylediği söz tamamen iyi niyetli. Fenerbahçeliler bilsin bunu. Ama önümüzdeki maça hiçbiri (Galatasaraylılar) gelemeyecek"

  "GALATASARAY BİZİ 6-0 YENMEDİĞİ SÜRECE PSİKOLOJİK ÜSTÜNLÜK BİZDE OLACAK"
  Aziz Yıldırım ayrıca derbi maçlar öncesi statlarda yapılan kareografiler konusunda da konuştu ve "Belki geçen yıl ve bu sene statta fazla bir şey yapmadık biz. Çünkü kırgınız. Biz Fenerbahçeliler kırgnız, üzgünüz... Ama inançlıyız."

  Galatasaray'ın bu hafta kazandığı derbi sonrası kamuoyunda yapılan "Galatasaray psikolojik üstünlüğü ele geçirdi" yorumlarına da Yıldırım'dan çarpıcı bir yanıt geldi: "Psikolojik üstünlüğün Galatasaray'a geçmesi için, Galatasaray'ın bizi 6-0 yenmesi lazım. Fenerbahçe'nin son yıllarda kaybettiği maç sayısı 1 ya da 2'dir. Mayıs ayında da biz yeni bir seriye başlayacağız, buna inanıyorum. 0-0 berabere kaldıkları için sevindiler ama statünün eksikliği nedeniyle şampiyon oldular. 3 Temmuz olmasaydı, Fenerbahçe uzun yıllar şampiyon olacaktı"

  "MEIRELES'E ÖMÜR BOYU CEZA VERSİNLER!!!"
  Aziz Yıldırım, hakemler konusunda konuştu. ^temmuz sürecinde kendisinin hakemleri ayarladığının iddiaa edildiğini ama böyle bir şey çıkmadığını belirten Yıldırım, "Hakemler artık bizim gibi baskı yapmayanlara tepki koyuyor. Örnek Fırat Aydınus. Belki Eskişehirspor maçında 11 kişi devam etsek kazanacaktık. Artık hakem isimlerini gazetelerden takip ediyoruz. Daha hafta başında gazetelerde hakem isimleri yazılıyor. Bunu Galatasaray da biliyor" dedi.

  Meireles'in Galatasaray maçında gördüğü kırmızı kart için ise Aziz Yıldırım "Bu ülkede hakem raporu sızdırıldı. Meireless için 8-10 maç ceza diyorlar. Ömür boyu men versinler. Adam kariyeri boyunca kırmızı kart görmemiş, burada cezalandırılıyor. Hiç haketmediği tavırları Türkiye'de görüyor. Fenerbahçe üzerine oynanan oyunlara izin vermeyeceğiz." şeklinde konuştu.

  Sözlerini "Bizim futbol takımımıza yapılan cezalandırma, kimseye yapılmıyor" iddiasıyla sürdüren Yıldırım şöye devam etti: "Meireless için 8-9 maç cezadan bahsediliyor. Ama bu kadar ceza verilirse, ülkenin parası gidiyor. Öncelikle, hakemin soyunma odasında yazdığı raporu ve daha sonra yapılan raporu okuyalım. Birbirine uyuyorsa, biz cezayı kabul ederiz. Bu oyuncular, aynı zamanda maç başına para alıyor. Oynamazlarsa paralarını da alamıyor. Federasyon'da da bazı kişiler, bu sistemde yuvarlanıp gidiyor. Başkanı bunun dışında tutuyorum. Federasyon'da bazı isimler var, hem kulüplerin avukatı, hem Federasyonun avukatı, hem de Disiplin Kurulu'na karışıyor. Rahmetli Hasan Doğan zamanında bunlar ortadan kaldırılmıştı. Ama yeniden kümelenme başladı. Lütfen adeletli olsunlar."

  "ŞİKE YAPTIĞIMIZA İNANIYORSA FENERBAHÇE ÜYELİĞİNDEN İSTİFA ETSİN"
  Şike davası savcısı Fikret Seçen'i Fenerbahçe'ye kendisinin üye yaptığını hatırlatan Başkan Yıldırım, istifa çağrısında bulundu: "Kendisi bu kulübün şike yaptığına inanıyorsa, üyelikten istifa etsin. Böyle konuşmalarla yargıyı etkilemeye çalışıyorlar. Yargının hiçbir noktasında talebimiz olmayacaktır, bizim için yargı olayı kapanmıştır."

  "GELİRLER KONUSUNDA ÖNÜMÜZ KESİLİYOR"
  UEFA kriterleri ve yayın gelirleri konusunda da ilginç sözler sarfeden Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım "Biz UEFA kurallarına uymak için çalışıyoruz. Ama kurallara uyarken, bizim önümüz kesiliyor. Fenerbahçe, havuz sisteminde olmasa, belki de 150 milyon gelir elde edebilir. Dağıtım kriterlerinden dolayı 40 milyon civarı alıyoruz. Aynı şekilde iddiaa gelirlerinden de bu şekilde. Benim daha fazla pay almam lazım. Benim önüm kesiliyor" dedi.

  AYTÖRE: "YASAĞIN KALKMASI İÇİN EN GÜZEL MESAJ G.SARAY İLE VERİLİRDİ"
  Aziz Yıldırım ile birlikte yayına katılan Fenerbahçe yöneticilerinden Deniz Tolga Aytöre, Arena'daki maça Fenerbahçe taraftarı götürülmesi talebinin reddi sürecini şöyle anlattı: "İl Güvenlik toplantısına Ömer Temelli ile beraber gittik. Bu yasağın kalkması için en güzel mesajın Galatasaray maçında verileceğini söyledik. Ama bize, 'Aramızda bir anlaşma var, neden bu anlaşmadan vazgeçiyorsunuz?' dediler"

  MOSTUROĞLU: "BİZİM CEZALARIMIZ DA KALDIRILSIN"
  Yayına katılan bir diğer Fenerbahçe yöneticisi Şekip Mosturoğlu da 6 aydır konuşmadıklarını hatırlatarak "Başkanımızın dediği gibi 6 aylık süreçte kamuoyu önünde konuşmadık ama yasal alanda bütün haklarımızı kullandık. Kulübümüzü her yerde savunduk. Gerekli başvuruları da yaptık. Biz gördüğümüz kurumsal aksaklıkları, dile getiriyoruz." dedi.

  TFF'nin 3 Temmuz ile ilgili verdiği kararlardan memnun olmadıklarını ve itirazlarının devam ettiğini vurgulayan Mosturoğlu, ardından söza Galatasaray ile Erzurum'da oynadıkları Süper Kupa finaline getirdi.

  Erzurum'da oynanan Süper Kupa finali ile ilgili ellerinde rapor olduğunu belirten Şekip Mosturoğlu, "Tribünlerden hakemin kafasına cisim atıldığı ve hakemin kafasının yarıldığı söyleniyor. Bu raporun karşılığı, saha kapatma cezasıdır. Ancak TFF'nin verdiği ceza para cezasıdır." dedi.

  "Bursaspor'a 2010-11 sezonundaki oynanamayan Beşiktaş maçından dolayı verilen 5 maçlık cezanın geçen sezon başı kaldırıldığını hatırlatan Mosturoğlu, "Bursaspor'a verilen ceza, ortadan kaldırılıyorsa bize verilen cezalar da bunun gibi olsun. En azından uygulaması bunun gibi olsun. Bursaspor ve Kayserispor maçlarımızdan önce, Tahkim Kurulu tarafından her iki ceza da kalktı. Seyircisiz oynanması gereken maçlar, seyircili oynandı. Bunların sebebi de kulüplerin, bu olaylara karışan taraftarlara dava açması. Biz de Galatasaray maçındaki olaylardan sonra birçok dava açtık. Kamuoyunda algı tetikçiliği yapanlar, bunu da takip etmeli." dedi.


  Paylaş
  [SIGPIC]http://i1041.photobucket.com/albums/...urak/emre1.png[/SIGPIC]

  Fenerbahçe büyüklüğü ne şampiyonluk büyüklüğü, ne kupa büyüklüğüdür. Onun büyüklüğü başka bir büyüklüktür işte, adı konamaz..."

  İSLAM ÇUPİ

  7 Şubat 2011 - 22 Ağustos 2013


  Belki ilerleyen zamanda yeniden geliriz hepiniz kendinize iyi bakın.Sağlıcakla kalın.

 2. #2
  Usta Oyuncu
  Enes - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

  Üyelik tarihi : Aug 2011
  Mesajlar : 1.510
  Tecrübe Puanı 10
  Tecrübe Puanı Gücü : 11

  Standart  Beyler bu adamın psikolojik durumu çok kötü resmen acıdım adama
  Bi fenerbahçe başkanı kendini bu kadar küçük düşürebilirdi
  Hadi taraftarlar diyor neyse diyoruzda başkanda çıkıp 6-0 dan bahsediyorsa ne diyeyim artık
  Gerçi adama da hak veriyorum adamın elinde 6 - 0 var o da olmasa ne konuşacaktı veya neyi savunacaktı ?
  Her canları yandıklarında 6-0 diyorlar
  Bilmiyorlar mı ? Derbi arasında en farklı galibiyetin Gs 7-0 fb olduğunu ?
  2 kere şükrü saraçogluna bayrağımızı diktiğimizi ?
  Dünya da en iyi Türk takımının Galatasaray olduğunu ?
  En çok şampiyon olan takım en çok kupası olan takımın Galatasaray olduğunu ?
  Avrupada başarısı olan tek Türk takımın Galatasaray olduğunu ?
  Ah aziz başkan ah, içerde kalsaydın bundan daha iyi bir hayat yaşardın


  Paylaş
  ‎"Küçükken hep beni kaleye alıyorlardı. Topa vurmayı bilmiyorsun diyorlardı. Şimdi hepsi evinde beni izliyor."
  - Cristiano Ronaldo

 3. #3
  Usta Oyuncu
  zimeeeeeeeeT - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

  Üyelik tarihi : Nov 2008
  Mesajlar : 1.712
  Tecrübe Puanı 8
  Tecrübe Puanı Gücü : 9

  Standart  Galatasaraylı: Biz sizi 3-1 yendik.
  Fenerbahçeli; Olsun biz sizi bikeresinde 6-0 yenmiştik.
  Galatasaraylı: Biz Uefa kupasını kazandık.
  Fenerbahçeli; Olsun biz sizi bikeresinde 6-0 yenmiştik.
  Galatasaraylı: Biz Süper Kupa’yı kazandık.
  Fenerbahçeli; Olsun biz sizi bikeresinde 6-0 yenmiştik.
  Galatasaraylı: Biz Dünya sıralamasında 1 Numaraya yükselen tek Türk takımıyız.
  Fenerbahçeli; Olsun biz sizi bikeresinde 6-0 yenmiştik.
  Galatasaraylı: Siz 29 senedir Türkiye Kupasını alamıyorsunuz.
  Fenerbahçeli; Olsun biz sizi bikeresinde 6-0 yenmiştik.
  Galatasaraylı: Biz 4 Sene üst üste Şampiyon olduk.
  Fenerbahçeli; Olsun biz sizi bikeresinde 6-0 yenmiştik.
  Galatasaraylı: Bizim herkesten fazla kupamız var.
  Fenerbahçeli; Olsun biz sizi bikeresinde 6-0 yenmiştik.
  Galatasaraylı: Siz durmadan şampiyon olduğunuzu zannediyosunuz ama olamıyosunuz.
  Fenerbahçeli; Olsun biz sizi bikeresinde 6-0 yenmiştik.
  Galatasaraylı: Biz mabedinizde kupa kaldırdık.
  Fenerbahçeli; Olsun biz sizi bikeresinde 6-0 yenmiştik
  Galatasaraylı: Biz Türkiye Kupasında sizi 5-1 yendik.
  Fenerbahçeli; Olsun biz sizi bikeresinde 6-0 yenmiştik.
  Galatasaraylı: Biz sizi 7-0 yendik.
  Fenerbahçeli; Error Error 404 found..


  Paylaş

 4. #4
  Emekli Yetkili
  InFamouS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

  Üyelik tarihi : Feb 2010
  Mesajlar : 10.240
  Tecrübe Puanı 144
  Tecrübe Puanı Gücü : 100

  Standart  Mehmet Demirkol; "Hala 6-0 konuşulması bile üstünlüğün Galatasaray'a geçtiğinin anlamıdır.


  Paylaş

  Cheers!
  the Last of Us

 5. #5
  Usta Oyuncu

  Üyelik tarihi : Oct 2008
  Mesajlar : 5.228
  Tecrübe Puanı 60100
  Tecrübe Puanı Gücü : 100

  Standart  Futbol bir şov oyunudur Aziz Yıldırımda iyi bir şovmendir.


  Paylaş
  TÜRKİYE'dir GALATASARAY
  “Kavga daha büyük, idealler zaten büyük, Galatasaray tek büyük”
  Dar ağacında olsanız bile son sözünüz Galatasaray

 6. #6
  Usta Oyuncu
  Turkuaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

  Üyelik tarihi : Jun 2011
  Mesajlar : 2.643
  Tecrübe Puanı 32
  Tecrübe Puanı Gücü : 33

  Standart  Üstünlük çoktan Galatasaraya geçti zaten aykut geldiğinden beri Fenerbahçe Galatasaray maçlarında dökülüyo resmen 6 0 olmasına gerek yok ama yakında oda olur. bide şampiyonluktan adı gibi eminmiş bu futbol ile şampiyonluğu rüyasında görmüş olmalı


  Paylaş
  Mesaj Turkuaz tarafından (19-12-2012 Saat 19:45 ) değiştirilmiştir.
  25.60.25.13 Dışındakiler Ben Değilim Bilginize

  ::fener::
  FENERBAHÇE FAN CLUB
  [ Büyük Takımın Büyük Taraftarı ]
  Üye No : 7

 7. #7
  Emekli Yetkili
  M4K1F - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

  Üyelik tarihi : Feb 2006
  Mesajlar : 14.004
  Tecrübe Puanı 10000
  Tecrübe Puanı Gücü : 100

  Standart  7-0"ı geçtim arkadaş kimse de 5-1 i hatırlamıyor


  Paylaş
  Merhaba ben Goethe. Daha önce de gelmiştim.

 8. #8
  Usta Oyuncu

  Üyelik tarihi : Jul 2010
  Mesajlar : 6.605
  Tecrübe Puanı 1010
  Tecrübe Puanı Gücü : 100

  Standart  Başkanımız bir açıklama yapıyor ve 5 Galatasaray`lı konuya bodoslama dalıyor fazla söze gerek yok gelmiş geçmiş dünyanın en büyük futbolcusu olan "Diego Armando Maradona" ne güzel demiş ;  Paylaş

 9. #9
  Usta Oyuncu

  Üyelik tarihi : Oct 2008
  Mesajlar : 5.228
  Tecrübe Puanı 60100
  Tecrübe Puanı Gücü : 100

  Standart  Niyeyse bana hiç öyle gelmiyor :) Hoş savunulacak şeyler lazım tabi.Bizde diyoruz ki Plati'nin açıklamasından yola çıkarak '' Küçük takımlar BÜYÜK takımlara karşı aldığı galibiyetlerle övünürler,BÜYÜK takımlar ise kazandıkları kupalarla '' ..
  Ama Aziz Yıldırım iyi bir şovmen gerçekten bunu neye bağlarsanız bağlayın.3 sene üst üste şampiyon olmak gibi :)


  Paylaş
  Mesaj Costigan tarafından (19-12-2012 Saat 21:12 ) değiştirilmiştir.
  TÜRKİYE'dir GALATASARAY
  “Kavga daha büyük, idealler zaten büyük, Galatasaray tek büyük”
  Dar ağacında olsanız bile son sözünüz Galatasaray

 10. #10
  Emekli Yetkili
  M4K1F - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

  Üyelik tarihi : Feb 2006
  Mesajlar : 14.004
  Tecrübe Puanı 10000
  Tecrübe Puanı Gücü : 100

  Standart  Alıntı Deniz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
  Başkanımız bir açıklama yapıyor ve 5 Galatasaray`lı konuya bodoslama dalıyor fazla söze gerek yok gelmiş geçmiş dünyanın en büyük futbolcusu olan "Diego Armando Maradona" ne güzel demiş ;
  Başkanınız diyor bizi 6-0 yenmeleri lazım. Manchester'a demiyor bize diyor. Galatasaray'a :) Bizim konuya dalmamızın neresi ters acaba.

  Ha bu arada en nefret edilen takım en büyük oluyorsa, bunda sadece Fenerbahçe yoktur belirtmek isterim.
  Yani kokain çeken maradona'nın kafası güzelmiş sanırım. Bilimsel olmayan bir genelleme yapmış :)
  Fenerbahçe küçüktür demiyoruz, büyüktür. Ama Galatasaray en büyüktür. Bu büyüklük 2 maç skoruyla ölçülemez :)


  Paylaş
  Mesaj M4K1F tarafından (19-12-2012 Saat 21:16 ) değiştirilmiştir.
  Merhaba ben Goethe. Daha önce de gelmiştim.

 11. #11
  Usta Oyuncu
  Enes - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

  Üyelik tarihi : Aug 2011
  Mesajlar : 1.510
  Tecrübe Puanı 10
  Tecrübe Puanı Gücü : 11

  Standart  Alıntı Deniz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
  Başkanımız bir açıklama yapıyor ve 5 Galatasaray`lı konuya bodoslama dalıyor fazla söze gerek yok gelmiş geçmiş dünyanın en büyük futbolcusu olan "Diego Armando Maradona" ne güzel demiş ;

  Konuyu okusaydın böyle yorum yapmazdın :)
  Thegodfather güzel açıklamış birde ben açıklayım :)
  Orda başkan Galatasaray'dan bahsediyor ki ondan yorum yapıyoruz :)

  Bu arada söze gelince de,
  Sen bu sözle yola çıkarak kendini büyük yapmak için mi milleti kendinden nefret ettiriyorsun ?


  Paylaş
  ‎"Küçükken hep beni kaleye alıyorlardı. Topa vurmayı bilmiyorsun diyorlardı. Şimdi hepsi evinde beni izliyor."
  - Cristiano Ronaldo

 12. #12
  Emekli Yetkili

  Üyelik tarihi : May 2006
  Mesajlar : 3.531
  Tecrübe Puanı 1067
  Tecrübe Puanı Gücü : 100

  Standart  Tüm galatasaraylılar Aziz Başkan'ın elini öpecekkk biat edecekler! edeceksiniz!


  Paylaş
  ◥█▄▃▁ 杀
  ... ◥█☆█▅▄▃▁▁▁▁▁▃▄▅▅重庆代表队▅▅▄▁
  〓▇███████████████████████████████▅▄▃▁▁
  〓〓〓████████████████████◤

 13. #13
  Emekli Yetkili
  M4K1F - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

  Üyelik tarihi : Feb 2006
  Mesajlar : 14.004
  Tecrübe Puanı 10000
  Tecrübe Puanı Gücü : 100

  Standart  Alıntı StANDby007 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
  Tüm galatasaraylılar Aziz Başkan'ın elini öpecekkk biat edecekler! edeceksiniz!
  Hehehehe Koruma kalkanı v1 ss alında gülümseeee


  Paylaş
  Merhaba ben Goethe. Daha önce de gelmiştim.

 14. #14
  Emekli Yetkili

  Üyelik tarihi : May 2006
  Mesajlar : 3.531
  Tecrübe Puanı 1067
  Tecrübe Puanı Gücü : 100

  Standart  İstediğin kadar al memedim bir tanem istersen sandığı ss ler ile doldur. Çeyizine saklarsın :)


  Paylaş
  ◥█▄▃▁ 杀
  ... ◥█☆█▅▄▃▁▁▁▁▁▃▄▅▅重庆代表队▅▅▄▁
  〓▇███████████████████████████████▅▄▃▁▁
  〓〓〓████████████████████◤

 15. #15
  Usta Oyuncu

  Üyelik tarihi : Oct 2008
  Mesajlar : 5.228
  Tecrübe Puanı 60100
  Tecrübe Puanı Gücü : 100

  Standart  Alıntı StANDby007 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
  İstediğin kadar al memedim bir tanem istersen sandığı ss ler ile doldur. Çeyizine saklarsın :)
  hayırdır iddiayı mı kaybettin


  Paylaş
  TÜRKİYE'dir GALATASARAY
  “Kavga daha büyük, idealler zaten büyük, Galatasaray tek büyük”
  Dar ağacında olsanız bile son sözünüz Galatasaray

 16. #16
  Emekli Yetkili

  Üyelik tarihi : May 2006
  Mesajlar : 3.531
  Tecrübe Puanı 1067
  Tecrübe Puanı Gücü : 100

  Standart  Bunlar hep Amerikanın Oyunları.... Benlik bir durum yok hepsi batının oyunu. Ben İddia Kaybetmem!
  Mesela: Call of Duty, Battlefield, FIFA Serisi, Halo, Red Alert vs hepsi Amerikanın oyunlar yalanmı?

  Memedim Çaldım Kusura Bak Bir Zahmett : P


  Paylaş
  Mesaj StANDby007 tarafından (19-12-2012 Saat 23:54 ) değiştirilmiştir.
  ◥█▄▃▁ 杀
  ... ◥█☆█▅▄▃▁▁▁▁▁▃▄▅▅重庆代表队▅▅▄▁
  〓▇███████████████████████████████▅▄▃▁▁
  〓〓〓████████████████████◤

 17. #17
  Emekli Yetkili

  Üyelik tarihi : Feb 2009
  Mesajlar : 6.096
  Tecrübe Puanı 994
  Tecrübe Puanı Gücü : 100

  Standart  Fenerbahçe kendi evinde 10 senedir yenilmiyor . Galatasaray yeni yapılan stadında 4 maçın 2 sini Fener kazanıyor . Birisi Süper final maçı . 1 maç aldılar kendi sahalarında 2-1 buldukları iki frikikden aman aman bir oyun farkı yok :) psikolojik üstünlük bitmişmiş :) Bunu diyen adamlar ya galatasaray fanatikliğinden gözü kör olmuş . Yada akıl sağlığında ciddi problemler var ...


  Paylaş

 18. #18
  Emekli Yetkili

  Üyelik tarihi : May 2006
  Mesajlar : 3.531
  Tecrübe Puanı 1067
  Tecrübe Puanı Gücü : 100

  Standart  Alıntı BrainstorM Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
  Fenerbahçe kendi evinde 10 senedir yenilmiyor . Galatasaray yeni yapılan stadında 4 maçın 2 sini Fener kazanıyor . Birisi Süper final maçı . 1 maç aldılar kendi sahalarında 2-1 buldukları iki frikikden aman aman bir oyun farkı yok :) psikolojik üstünlük bitmişmiş :) Bunu diyen adamlar ya galatasaray fanatikliğinden gözü kör olmuş . Yada akıl sağlığında ciddi problemler var ...
  Adam yazıyor okuyun okuyun!
  Paylaş
  ◥█▄▃▁ 杀
  ... ◥█☆█▅▄▃▁▁▁▁▁▃▄▅▅重庆代表队▅▅▄▁
  〓▇███████████████████████████████▅▄▃▁▁
  〓〓〓████████████████████◤

 19. #19
  Emekli Yetkili
  M4K1F - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

  Üyelik tarihi : Feb 2006
  Mesajlar : 14.004
  Tecrübe Puanı 10000
  Tecrübe Puanı Gücü : 100

  Standart  Alıntı BrainstorM Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
  Fenerbahçe kendi evinde 10 senedir yenilmiyor . Galatasaray yeni yapılan stadında 4 maçın 2 sini Fener kazanıyor . Birisi Süper final maçı . 1 maç aldılar kendi sahalarında 2-1 buldukları iki frikikden aman aman bir oyun farkı yok :) psikolojik üstünlük bitmişmiş :) Bunu diyen adamlar ya galatasaray fanatikliğinden gözü kör olmuş . Yada akıl sağlığında ciddi problemler var ...
  Kafan güzelmiş Emekli Yönetici kardeş güle güle kullan.


  Paylaş
  Merhaba ben Goethe. Daha önce de gelmiştim.

 20. #20
  Usta Oyuncu

  Üyelik tarihi : Oct 2008
  Mesajlar : 5.228
  Tecrübe Puanı 60100
  Tecrübe Puanı Gücü : 100

  Standart  Alıntı THEGODFATHER Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
  Kafan güzelmiş Emekli Yönetici kardeş güle güle kullan.
  Şöyle düşün adamlar hala psikolojik üstünlüğün elinde olduğuna inanarak ve inandırarak bir üstünlük peşindeler,yoksa galip gelebilecekleri yok Kadıköyde ki son 3 maçta yenen taraf olmadı ve son derbilerde oyun olarak ve sonuç olarak bir üstünlüğümüz söz konusu.Yani demem şudur ki Fenerbahçe'nin psikolojik üstünlüğü artık son buldu.Bana göre 2-2 biten Kadıköydeki maçtan sonra bu bitti.İster kabullenin ister kabullenmeyin bu her haliyle belli oluyor.Bunuda görmek istemeyen insancıklar olabiliyor haliyle :)


  Paylaş
  TÜRKİYE'dir GALATASARAY
  “Kavga daha büyük, idealler zaten büyük, Galatasaray tek büyük”
  Dar ağacında olsanız bile son sözünüz Galatasaray

Yetkileriniz

 • Konu Acma Yetkiniz Yok
 • Cevap Yazma Yetkiniz Yok
 • Eklenti Yükleme Yetkiniz Yok
 • Mesajınızı Değiştirme Yetkiniz Yok
 •  

Turnuval Yasal Uyarı!

Turnuval Bilgi paylaşım platformudur. Hukuka, yasalara, telif ve kişilik haklarına bağlıdır. "5651 sayılı yasada" belirtilen "Yer Sağlayıcı" olarak hizmet sunmaktadır. İlgili yasaya göre site yönetiminin tüm içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebep ile sitemiz, uyarıları dikkate alarak yasa dışı paylaşımlar hakkında gerekli işlemleri yapmaktadır. Oluşabilecek yasal sorumluluklar "Üyelerimize" aittir.

Web sitemizi kullanmaya devam ederek, turnuval.com hizmetlerini sizlere daha iyi sunabilmek amacıyla kullandığımız cookie'ler (çerezler) ve kişisel verilerinizle ilgili Gizlilik Politikası'nı kabul etmiş olursunuz.


1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170 171 172 173 174 175 176 177 178 179 180 181 182 183 184 185 186 187 188 189 190 191 192 193 194 195 196 197 198 199 200 201 202 203 204 205 206 207 208 209 210 211 212 213 214 215 216 217 218 219 220 221 222 223 224 225 226 227 228 229 230 231 232 233 234 235 236 237 238 239 240 241 242 243 244 245 246 247 248 249 250 251 252 253 254 255 256 257 258 259 260 261 262 263 264 265 266 267 268 269 270 271 272 273 274 275 276 277 278 279 280 281 282 283 284 285 286 287 288 289 290 291 292 293 294 295 296 297 298 299 300 301 302 303 304 305 306 307 308 309 310 311 312 313 314 315 316 317 318 319 320 321 322 323 324 325 326 327 328 329 330 331 332 333 334 335 336 337 338 339 340 341 342 343 344 345 346 347 348 349 350 351 352 353 354 355 356 357 358 359 360 361 362 363 364 365 366 367 368 369 370 371 372 373 374 375 376 377 378 379 380 381 382 383 384 385 386 387 388 389 390 391 392 393 394 395 396 397 398 399 400 401 402 403 404 405 406 407 408 409 410 411 412 413 414 415 416 417 418 419 420 421 422 423 424 425 426 427 428 429 430 431 432 433 434 435 436 437 438 439 440 441 442 443 444 445 446 447 448 449 450 451 452 453 454 455 456 457 458 459 460 461 462 463 464 465 466 467 468 469 470 471 472 473 474 475 476 477 478 479 480 481 482 483 484 485 486 487 488 489 490 491 492 493 494 495 496 497 498 499 500 501 502 503 504 505 506 507 508 509 510 511 512 513 514 515 516 517 518 519 520 521 522 523 524 525 526 527 528 529 530 531 532 533 534 535 536 537 538 539 540 541 542 543 544 545 546 547 548 549 550 551 552 553 554 555 556 557 558 559 560 561 562 563 564 565 566 567 568 569 570 571 572 573 574 575 576 577 578 579 580 581 582 583 584 585 586 587 588 589 590 591 592 593 594 595 596 597 598 599 600 601 602 603 604 605 606 607 608 609 610 611 612 613 614 615 616 617 618 619 620 621 622 623 624 625 626 627 628 629 630 631 632 633 634 635 636 637 638 639 640 641 642 643 644 645 646 647 648 649 650 651 652 653 654 655 656 657 658 659 660 661 662 663 664 665 666 667 668 669 670 671 672 673 674 675 676 677 678 679 680 681 682 683 684 685 686 687 688 689 690 691 692 693 694 695 696 697 698 699 700 701 702 703 704 705 706 707 708 709 710 711 712 713 714 715 716 717 718 719 720 721 722 723 724 725 726 727 728 729 730 731 732 733 734 735 736 737 738 739 740 741 742 743 744 745 746 747 748 749 750 751 752 753 754 755 756 757 758 759 760 761 762 763 764 765 766 767 768 769 770 771 772 773 774 775 776 777 778 779 780 781 782 783 784 785 786 787 788 789 790 791 792 793