Fenerbahçe'de Belhanda transferi için çalışmalar sürüyor. Sarı lacivertlilerin gündemindeki 1 numaralı isim olan Faslı oyuncu için Montepellier ile görüşmeler sürüyor. Fenerbahçe'nin bu transferi cuma gününe kadar açıklaması bekleniyor.
NTV Spor Muhabiri Aykut Yıldırım'ın bildirdiğine göre uzun süredir süren görüşmeler sonunda Belhanda ile anlaşma sağlandı ancak Montpellier ile görüşmeler hala son aşamada...


Montpellier ile ödenecek bonservis bedelinin garantisi konusunda sıkıntı yaşandı. Bu sürecin en geç cuma günü sona ermesi ve imzaların atılması bekleniyor.

Bu arada Montpellier Başkanı Louis Nicollin'in Fenerbahçe hakkındaki şaşırtıcı açıklamaları da sürüyor. Her fırsatta Fenerbahçe aleyhinde konuşan Nicollin'in bu tavırları taktik olarak yorumlanıyor. Baştan beri Fenerbahçe ile adeta bir satranç maçı yapan Louis Nicollin'in, fiyat yükseltme politikası sürdürdüğü tahmin ediliyor.

Belhanda ile görüşmelere başladığı borsaya bildiren Fenerbahçe, bugüne kadar hakkında bildirimde bulunduğu hemen her futbolcuyu renklerine kattı. Sarı lacivertliler borsaya bildirdiği tüm isimler arasından sadece Alper Potuk'un transferini sonuca ulaştıramadı.