Bu ne perhiz...


Roberto Carlos kafaları karıştırmaya devam ediyor !.. Fenerbahçe'den ayrılıp Brezilya'ya döneceği kesinleşen Brezilyalı yıldız yine kafa karıştıran bir açıklama yaptı !.. Carlos, İspanya'nın Marca gazetesine yaptığı açıklamada, "Eğer Real Madrid beni çağırırsa hemen gelirim" dedi.


Marca'nın, bugün manşetten verdiği haberde, Roberto Carlos'un ağzından "Pepe'nin yerini alabilirim" ifadelerine yer verilirken, yıldız futbolcunun, sakatlanarak sezonu kapatan Pepe'nin yerine yarım sezonluk Real Madrid'e gelmek istediği ileri sürüldü.

Marca muhabirinin telefonla görüştüğü Carlos, "Şu anda Real Madrid'in, Valencia maçını televizyondan izliyorum. Pepe'yi sedyede götürülürken görünce çok şaşırdım. Bana ciddi bir şey gibi geldi. Yazık oldu, takımın en iyi oyuncularından biriydi. Ben şu anda Aralık ayı sonunda ayrılmak için Fenerbahçe ile müzakere ediyorum. Corinthians benimle ilgileniyor. Sözlü bir anlaşmamız var, ama hiçbir şey imzalamadık. Eğer Real Madrid beni çağırırsa hemen gelirim" şeklinde konuştu.Real Madrid'den Fenerbahçe'ye geldiği günden bu yana hiçbir ciddi sakatlık yaşamadığını ve fiziksel olarak kendini çok iyi hissettiğini kaydeden Roberto Carlos, "Benim hayatım futbol ve kalbimdeki kulüp Real Madrid. Futbol oynamak için halen çok büyük heyecan duyuyorum. Benim için, evime, Bernabeu'ya dönmek ve bu takıma bir kupa kazandırmak bir düş olur" açıklamasında bulundu.

Carlos ayrıca, Real Madrid'den ayrılmaya zorlandığını ve istemeye istemeye, içinde burukluk duyarak gittiğini anlatarak, "Pepe'nin yerini alabileceğimi biliyorum. Kulübü tanıyorum ve başkan Florentino Perez'e büyük saygı duyuyorum. Fırsat verilirse sorumluluk almaya hazırım. Eğer Real Madrid'e geri dönersem dünyanın en mutlu insanı olurum" dedi.