Derbide Neill’in darbesiyle sakatlanan Senegalli golcünün göğüs kafesinin alt kısmında bulunan yırtığın ciğerlerine etki ettiği belirtildi.

G.Saray derbisinde Neill’in darbesiyle sakatlanan ve yaklaşık 1 haftadır acılar içinde kıvranan Niang’a çok özel bir tedavi uygulanıyor. Klüp doktoru Ertuğrul Karanlık’ın özel bir karışımdan oluşan hücre yenileyici iğnesi de Niang’ın ağrılarının dinmesi için yeterli olmadı. Senegalli golcünün Eskişehirspor maçında da oynamasının mümkün olmadığı öğrenildi.

Nefes alamıyordu

Günde 4 kez göğsünden iğne olmasına karşın acıları dinmeyen Niang’ın göğüs kafesinin alt kısmında bulunan yırtığın ciğerine etki etmesi nedeniyle acıları dinmedi.

Bursaspor maçını televizyonda izleyen ve kaçan goller sonrası kahrolan Niang’ın Eskişehirspor maçında oynamak istediği ancak teknik heyetin bu duruma müsaade etmeyeceği öğrenildi. G.Saray maçının ardından nefes bile alamayan Niang geçtiğimiz hafta düzenlediği basın toplantısı öncesi basın odasına giderken demirlerin üzerinden geçerken bile çok zorlanmıştı. Niang’ın basın toplantısı sırasında ne kadar acı çektiği yüzünden okunuyordu.