Spor Toto Süper Lig'in 11.haftasında sahasında Eskişehirspor'u 4-2 mağlup eden Fenerbahçe teknik direktörü Aykut Kocaman, maç sonunda açıklamalarda bulundu.

Kocaman yaptığı açıklamada "Çok istekli başladık ve golü erken bulduk. Ama erken de yedik. İkinci golü bulana kadar biraz sıkıntı yaşadık. Bütün maça baktığımızda hızlı oynadığımızı söyleyebilirim. Skora gidebiliyoruz. İçerdeki maçlarda kontrollü oyunda biraz sıkıntımız var.

İkinci yarı başlarken takımların 10 kişi kalması bizim için de sürpriz oldu. Kırmızı kart pozisyonunda ne olduğundan haberim yok. Ben koridorun boş olan tarafındaydım. Henüz net bir bilgim yok.

3-2 olunca sıkıntılı bir periyoda girdik ama 4-2 olunca rahatladık. Bulduğumuz pozisyonların çoğunu değerlendirdik. Bu da bizim için çok önemli. Yalnız gol pozisyonu vermemiz konusunda biraz daha dikkatli olmak zorundayız.

Emre'nin sanırım sakatlığı çok ciddi değil. Bu sakatlığın takımı nasıl etkileyip etkilemediğini ilerleyen zamanlarda göreceğiz. Umarım olumsuzlukların daha fazla olduğu bir dönem olmaz bizim için." dedi.